Skocz do sklepu z muzyką relaksacyjną do pobrania >>

Dlaczego warto kupować u nas

7 powodów, dla których warto kupować sprzęt biofeedback w Relaksacja.pl.


1. Biofeedbackiem zajmuję się od 10 lat, sam konstruuję urządzenia biofeedback i piszę do nich oprogramowanie. Znam tę technologię doskonale i rozwijam się razem z nią. Jako pierwszy w Polsce założyłem portal i sklep poświęcony biofeedbackowi dla profesjonalistów i do użytku domowego.

2. Blue Watchera – urządzenie mojego pomysłu ciągle rozwijam i dopasowuję do zmieniających się potrzeb klientów. Piszę również specjalne wersje oprogramowania dla konkretnych grup, np. sportowców. Jestem otwarty na Wasze pomysły.

3. Oprócz Blue Watchera, na światowym rynku biofeedback wyszukuję dla moich klientów tylko urządzenia najbardziej godne uwagi, aby oferować tylko sprawdzone i osobiście przeze mnie przetestowane rozwiązania, które spełniają potrzeby Klientów oraz umacniają dobre imię Relaksacja.pl. Ubocznym skutkiem tej pasji odkrywcy jest domowa kolekcja różnych sprzętów, które niestety nie zdały egzaminu i nie zostały zakwalifikowane do etapu „oferować Klientom”.

4. Ponieważ mamy doświadczenie w rozmaitych zastosowaniach biofeedbacku, doradzamy Klientom konkretne urządzenia, dopasowane do ich potrzeb. Czasami, wydawałoby się, że postępuję na swoją niekorzyść, kiedy odradzam klientowi zakup w Relaksacja.pl i polecam np. konsultację z lekarzem. Zawsze robię tak, gdy klient mówi o poważnych chorobach, jak epilepsja, depresja itp. Uważam, że biofeedback nie jest cudowną pigułką na wszystkie dolegliwości ludzkości. Ja zajmuję się osobami zdrowymi, które chcą pogimnastykować mózg i poprawić swoje możliwości umysłowe.

5. W przypadku systemu Blue Watcher. Ponieważ jestem pewien oferowanych rozwiązań i chcę, aby trafiały one do właściwych osób, proponuję bardzo długi okres testowania moich urządzeń – 30 dni. Po 30 dniach możesz odesłać mi urządzenie bez podawania przyczyn, a ja zwrócę Ci pieniądze. Całe ryzyko jest po mojej stronie!

6. Doskonale znam nie tylko sprzęt i oprogramowanie, ale i biofeedback jako metodę. Dzięki współpracy najlepszymi polskimi specjalistami od biofeedbacku, psychologami, psychiatrami wiemy jak sprawić by technika biofeedback była najbardziej użyteczna dla Twoich potrzeb.

7. Jako jedyni zadaliśmy sobie trud aby tłumaczyć pełne instrukcję dla naszych klientów. Jako pierwsi dokonujemy tłumaczeń zagranicznych systemów. Dostajesz pełne tłumaczenia instrukcji na język polski.

 


Z poważaniem,

Polityka prywatności - Program Partnerski - Kontakt z nami - © 1999-2018 Institute of neurotechnology. All rights reserved.

Przelewy 24 Płatności.pl Polcard Multi Transfer Płacę z Inteligo Nordera Mtransfer PKO BP Pekao24Przelew Visa Master Card
Allegro.pl
[No JavaScript support]