Kurs Perfekcyjnego Widzenia

Odzyskaj Dobry Wzrok Bez Okularów, Szkieł Kontaktowych, Operacji i Długotrwałych Ćwiczeń Stosując Wyłącznie Naturalne Metody.

Dla Kogo

Dla osób przesiadujących dużo przed komputerem, książkami, osób, którym wzrok pogorszył się z wiekiem, ale także dla osób z prawidłowym wzrokiem, jak sportowcy, aby widzieć jeszcze lepiej.

Program ten przygotowany jest tak, aby pomagał najbardziej na takie dolegliwości, na jakie przepisuje się zwykle okulary. Krótkowzroczność, dalekowzroczność, starczowzroczność oraz astygmatyzm.

Dla osób chcących zmniejszyć i z czasem całkowicie wyeliminować swoją wadę widzenia. Dla wszystkich tych, którzy chcą widzieć wyraźnie i utrzymać umiejętność prawidłowego widzenia na długie lata.

Dla jakiej grupy wiekowej

Oczywiście im młodszy ktoś jest, tym szybciej i łatwiej może wrócić do dobrego widzenia, ponieważ napięcia nie były w nim tak długo. Ale osoby po 70, 80 czy nawet 90 mogą to też zrobić. To może zająć nieco dłużej, ale jest to możliwe. Możesz poprawić swoje widzenie w każdym wieku. Sądzę, że każdy może wrócić do ostrego widzenia.

Czy da się Wyleczyć Twoją Wadę Wzroku

Twoje Okulary Usuwają tylko skutek. Maskują wadę zamiast leczyć wzrok.

Jak to jest że zwykle osoba która zacznie nosić okulary po jakimś czasie potrzebuje  mocniejszych okularów? Okulary niczego nie naprawiaja, one zwykle wręcz pogarszają.

Dzieje się tak ponieważ okulary służą jedynie do usuwania skutku czyli gorszego widzenia. Kompletnie nic nie robiąc z przyczynną Twoich problemów z oczami.

Główną przyczyną problemów z oczami jest napinanie oczu. Ten kurs przygotowany jest tak aby usuwać przyczynę problemów z Twoimi oczami.

Okulary to tylko półśrodek

Poważną wadą okularów jest ograniczanie przez nie pola widzenia. Im mniejsze okulary tym bardziej zawężają pole widzenia. Nawet w największych okularach jesteś w stanie dostrzec ramkę.

Oto co tak naprawdę może zobaczyć osoba w okularach:

Oto jak mocno ograniczone jest pole widzenia osoby w okularach.
Okulary poprawiają widzenie jedynie częściowo.

Oczywiście osoba nosząca okulary nie odnosi wrażenia że widzi mniej. Podobnie jak zapominasz że cały czas widzisz swój nos… Dopóki nie pomyślisz o nim świadomie.  Okulary mocno ograniczają pole widzenia.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś potknąć przez to, że w okularach słabo widać na dole?

A czy ktoś próbował pływać w okularach? Jak łatwo je zgubić w wodzie?  Aktywne uprawianie sportów może być mocno utrudnione. Dlatego szczególnie dzieci powinny unikać noszenia okularów.

W szkłach kontaktowych widać lepiej ale to jest coś co wkłada się do oka. Mogą powodować różne podrażnienia.

Laserowe korekcje wad wzroku tak samo jak okulary i szkła kontaktowe usuwają skutek. Jeśli przyczyna pozostaje to za jakiś czas wzrok znowu pewnie się pogorszy. I co wtedy? Jeszcze kawałek oka wypalić laserem?

Dlatego naturalne metody przywrócenia dobrego wzroku wydają się najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Dla kogo nie jest ten kurs – Na co nie pomaga

Nie ma tu żadnych czarów, więc jeśli jest to jakieś fizyczne zniszczenie oka to ta metoda nie pomoże.
Ta naturalna metoda poprawy wzroku nie działa na wszystkie schorzenia oczu, ale działa na zdecydowaną większość wad. Ponieważ wady widzenia powstają zwykle na skutek nadwyrężania mechanizmu widzenia. Na przykład przez ciągłe wpatrywanie się w przedmioty blisko nas, jak komputery, książki, notatki. Czy da się zaradzić wadzie wzroku pracując po 8 godzin z rzeczami w bliskiej odległości od oczu? Tak, da się. I co najlepsze, wymaga to jedynie odpowiedniej organizacji miejsca pracy i wykonywania określonych prostych mini ćwiczeń w mikro przerwach, kiedy nie patrzymy na komputer czy książki. Więc jeśli podejrzewasz, że Twoja wada wzroku spowodowana jest złymi nawykami patrzenia ten kurs może Ci bardzo pomóc. Jego celem jest rozbudzić w Tobie świadomość, czego oczy potrzebują do dobrego funkcjonowania. Nauczyć Cię prostych reguł dbania o wzrok, tak by Twój wzrok wrócił do dobrego widzenia i utrzymał się w świetnej formie długie lata.

Dlaczego ja miałbym Ciebie tego uczyć

Na naturalne metody poprawy wzroku trafiłem wiele lat temu. Ciągłe siedzenie przed komputerem, książkami i notatkami sprawiło, że mój wzrok mocno się pogorszył. Powinienem zacząć nosić okulary. Bywały poranki, że naprawdę słabo widziałem. Okulary stały się koniecznością. Pogłębiający się problem z widzeniem sprawił, że zainteresowałem się metodami naturalnymi. Mój wzrok zaczął się na tyle poprawiać, że zrezygnowałem z okularów. I do dziś żadnych nie noszę.

W kolejnych latach odbyłem chyba wszystkie dostępne kursy widzenia. Przetestowałem prawdopodobnie wszystkie ćwiczenia i dostępne metody na zdrowy wzrok. Wyrzuciłem z nich wszystkie te udziwnienia z parapsychologii i innych czarów. Zostawiłem tylko proste zasady, które po prostu działają. A że jestem leniwy, wybierałem tylko metody skuteczne i niewymagające czasu na wykonywanie.

Nie noszę okularów. A może powinienem je nosić? Na prawo jazdy miałem badany wzrok dwa razy w ciągu ostatniego roku. Raz na polskie innym razem na amerykańskie. W obu przypadkach otrzymałem potwierdzenie poprawnego wzroku. Okazuje się że mimo wysiadywania przed komputerem, książkami i pismami po 8-10 godzin dziennie mój wzrok jest w porządku. Według wszelkich norm żadnych okularów nosić nie muszę.

Ten materiał przygotowałem dla Ciebie ale też dla mojej rodziny, przyjaciół i wszystkich osób, które chcą zadbać o swój wzrok i pozbyć się okularów i szkieł kontaktowych raz na zawsze.

Kurs powstał za namową przyjaciół. Jest to zbiór praktycznych zasad i prostych ćwiczeń, które wcielone w codzienną rutynę nie zajmują żadnego dodatkowego czasu. Do tego dodałem kilka dłuższych treningów, które można wykonywać w wolnej chwili. Na przykład, jeden zabieg „spa dla oczu” zajmuje od piętnastu do trzydziestu minut. Te relaksacje można wykonywać kilka razy w tygodniu lub rzadziej, w zależności od Twoich potrzeb. Ja wykonuję je mniej więcej raz na tydzień.

Nie jestem lekarzem, ale jestem praktykiem. Bez zbędnych dodatków religijnych czy uciekania się do kosmicznej energii przedstawię Ci proste, a co najważniejsze skuteczne i osobiście przetestowane, metody na zdrowy wzrok.

Dzięki odpowiedniemu podejściu pozbyłem się potrzeby noszenia okularów. Poczułem spokój, relaks i dużo większą pewność siebie. Sprawdź sam na sobie i zobacz na własne oczy!

Dużo więcej niż Metoda Batesa

Jeśli ktoś już wcześniej interesował się dbaniem o oczy być może zna metodę Batesa. Willam Bates to prekursor całego nurtu naturalnego dbania o oczy. Jego prace dały podstawę zupełnie nowego spojrzenia na leczenie oczu. Metoda, jaką poznasz w tym kursie opiera się na metodzie Batesa. Jednak od czasu, kiedy Bates ją stworzył w 1920 roku dowiedzieliśmy się wieeelu nowych rzeczy o działaniu organizmu człowieka i o oczach.  Dlatego ten kurs oferuje dużo więcej niż metoda Batesa.

Ile to zajmuje czasu

Czy takie dbanie o wzrok jest czasochłonne? Absolutnie nie. W tej chwili dbanie o wzrok nic mi nie zajmuje. Proste ćwiczenia robię w trakcie innych zajęć. Nic się nie martw. Nie są to żadne szalone pomysły dziwacznie wyglądających ćwiczeń. Proste zasady, których przestrzeganie pomoże Ci uzyskać wzrok, o jakim marzysz.

Dobra wiadomość dla krótko- i dalekowidzów

Jeśli masz krótkowzroczność, to masz lepszy wzrok niż osoba o prawidłowym wzroku… jeśli chodzi o widzenie z naprawdę bardzo bliska. Jesteś ekspertem od patrzenia na bliskie przedmioty. Tak byłeś skupiony na trenowaniu patrzenia blisko, że Twoje oczy zapomniały nieco jak to jest patrzeć w dal. Za to są wytrenowane do patrzenia blisko. W bliży masz lepsze umiejętności niż osoba zdrowa, z bliższej odległości zobaczysz napisy. Możesz trzymać tekst pod samym nosem i ciągle mieć umiejętność przeczytania go.

Podobnie jeśli jesteś dalekowidzem widzisz daleko lepiej niż każdy o zdrowym wzroku.

To oznacza że Twój wzrok można trenować i dostosowywać.

Dlaczego to działa

Okulary są jak kule pomagające w chodzeniu. Zwalczają skutek a nie przyczynę. Jeśli nie zacznie się trenować, to nie odzyska się sprawności. Nieużywany narząd zanika. To samo dotyczy nieużywanych mięśni oczu. Można zwalczać skutek przez zakładanie okularów z odpowiednimi soczewkami. Objaw został złagodzony, znów widzimy wyraźniej. Nie pomaga to w żaden sposób na przyczynę powstania wady. Co więc zrobić, aby się pozbyć wady? Zadbać o swój wzrok odpowiednio przygotowując miejsce pracy oraz stosować mini ćwiczenia. Jeśli masz pogorszony wzrok wykonuj ich jak najwięcej, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności i dobrego widzenia.

Że jest to możliwe udowadniam ja swoją osobą, udowadniają to też setki tysięcy udokumentowanych przypadków osób, którym proste ćwiczenia poprawiły wzrok. Możesz widzieć lepiej i ja Ci w tym pomogę.

W tym poradniku jest to co działa

Są to stosowane od lat przeze mnie metody. Z całego tego nurtu naturalnego leczenia wzroku przetestowałem prawdopodobnie wszystko i wybrałem to, co działa. Tutaj to znajdziesz.

Oto co znajdziesz w Kursie Perfekcyjny Wzrok Bez Okularów

1.

Perfekcyjny Wzrok Bez OkularówPrzewodnik Po MetodzieWszystko wyjaśnione łatwym, zrozumiałym językiem. Krok po kroku do przywrócenia zdrowia Twoim oczom.
Komplet płyt, pomagający trenować i relaksować Twoje oczy. Nagrania z polskim lektorem:

2.

Perfekcyjny Wzrok Bez Okularów CD 1 - Głęboka Relaksacja Oczu z Przewodnikiem

 • Głęboka Relaksacja Oczu z Przewodnikiem
  – Deep Palming

  Klasyczna relaksacja oczu ciepłem dłoni połączona z kojącą oczy wizualizacją. Relaks dla oczu, ciała i umysłu.

3.

Perfekcyjny Wzrok Bez Okularów CD 2 - Odzyskaj Swój Perfekcyjny Wzrok

 • Odzyskaj Swój Perfekcyjny Wzrok – Perfect Eyes

  Zabieram Cię w podróż. Odkrywaj odległe albo eksploruj bliskie Ci miejsca razem ze swoim perfekcyjnym wzrokiem. To przygoda w wyobraźni, wizualizacja pomagająca na przywrócenie Twojego dobrego wzroku.

4.

Perfekcyjny Wzrok Bez Okularów CD 3 - Skorzystaj z Leczniczej Siły Twojego Organizmu

 • Skorzystaj z Leczniczej Siły Twojego Organizmu – Eye Doctor

  Wizualizacja uzdrawiania Twoich oczu, samoleczenie wzroku. Pomaga odczuć Twoją wewnętrzną siłę i poczuć że żyjesz! Tu i teraz.

5.

Plansza do Samodzielnego Sprawdzania Oczu

 • Pełnowymiarowy Test Wzroku, tablica, plakat do testowania widzenia.

  Klasyczna najpopularniejsza plansza do testowania ostrości widzenia, test Snellena. Do samodzielnego sprawdzania oczu w domu. Aby ułatwić zawieszenie wyposażona w metalową zawieszkę. (Wymiary planszy 60cm na 42cm.)

6.

Kieszonkowe Plansze do Testowania Wzroku

 • Kieszonkowy Zestaw Kart do testowania wzroku u dorosłych i u dzieci.

  Malutkie, kieszonkowe karty do szybkiego badania wzroku w wolnej chwili. Test wzroku z literami dla dorosłych oraz obrazkowy dla młodszych dzieci.

7.

Biurkowy Test na Astygmatyzm

 • Biurkowy Test na Astygmatyzm plus test wzroku z koziołkującą literą E dla dzieci oraz klasyczna tablica do badania wzroku w wersji A4.

  Poręczne karty do codziennego sprawdzania astygmatyzmu oraz wzroku dzieci.

8.

Okulary poprawiające wzrok - Ajurwedyjskie

 • Okulary Poprawiające Wzrok bez stosowania soczewek.

  Okulary z dziurkami, ajurwedyjskie. Jest to rodzaj ćwiczenia oczu. Wystarczy założyć i kiedy się przez nie patrzy, bez żadnych dodatkowych czynności, wzrok sam się ćwiczy.

9.

Pomoc do ćwiczenia obuoczności

 • Poprawa widzenia obuocznego. Linka ze znacznikami pomocna przy robieniu doświadczeń na widzenie pełni obrazu 3D.

  Proste w wykonaniu doświadczenie pomagające odkryć różnice w patrzeniu każdym z oczu z osobna. Trenuje współpracę oczu, obuoczność. Dzięki temu widziany obraz staje się żywszy, bardziej trójwymiarowy.

10.

Opaska na oczy

 • Opaska na oczy – przydatna przy wykonywaniu relaksacji podczas dnia oraz w nocy jeśli ktoś musi spać w oświetlonym miejscu.

  Profilowana maska 3D, z oddychającego materiału.

Dodatkowo zamawiając teraz otrzymasz za darmo przydatne dodatki:

Gratis 1.

Muzyka Relaksacyjna

 • Muzyka Relaksacyjna do Snu, Medytacji, Jogi, Masażu i Relaksu. Podkład dźwiękowy pomocny przy samodzielnej relaksacji oczu.

Gratis 2.

Dwa Motywacyjne Testy Wzroku

 • Dwa Motywacyjne Testy Wzroku ekstra.


  Kolejne litery testu układają się w zdania aby badanie wzroku było ciekawsze i bardziej wciągające. W wersji po angielsku oraz po polsku.

Plus

 • Możliwość konsultacji z autorem kursu. (Tylko w ramach tej oferty.)

  Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek pytania w trakcie kursu otrzymujesz mój osobisty email. Odpowiem na Twoje pytania związane z treningiem wzroku i dbaniem o oczy. Tak aby pomóc Ci najlepiej jak to możliwe.

Jest to największy w polskim internecie, przygotowany przystępnym językiem, kurs poprawy wzroku. Pełen zestaw narzędzi do poprawy Twojego wzroku. Ale aby dać Ci pewność że to działa udzielam Ci pełnej Gwarancji Poprawy Wzroku.

Pełna Gwarancja

Gwarancja Poprawy Wzroku

Testujesz kurs i jeśli Twój wzrok by się nie poprawił w ciągu 60 dni od zakupu możesz zwrócić kurs i otrzymać zwrot pieniędzy. W przypadku zwrotu kursu w wersji tradycyjnej pokrywasz jedynie koszty przesyłki. Całe ryzyko bierzemy na siebie. Ty możesz tylko zyskać.

Pełen Zestaw Do Poprawy Wzroku

Wybierz Wersję dla Siebie

Kurs dostępny jest w ekonomicznej wersji cyfrowej oraz w pełnej tradycyjnej dostarczanej pocztą lub kurierem.

Wersja Cyfrowa z fizyczną
Dostarczana Przez Internet i tradycyjnie

Cena: 297zł 197zł

Materiały dostarczane przez internet. Książka oraz plakaty i karty gotowe do wydruku, w formacie pdf. Nagrania audio w mp3.

Promocja: teraz plakaty i akcesoria wysyłamy pocztą tradycyjną bezpłatnie do tej wersji.


Wersja Cyfrowa
Dostarczana przez Internet

Cena:  97zł
Błyskawiczna Dostawa przez Internet

Cały kurs jest dostarczany przez internet. Wszystkie materiały w wersji cyfrowej.

Zamówienia obsługuje sklep Relaksacja.pl. Szybka wysyłka Kurierem albo Pocztą Priorytetową.