Szkolenie Biofeedback HRV

Termin: Sobota 2 Marca 2019 w godz. 10-18
Miejsce: Warszawa

Zapraszamy na szkolenie psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem biofeedbacku HRV, w szczególności biofeedbacków Stone oraz Flow.

Cel szkolenia: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce kontroli stresu, leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz certyfikat.

Przebieg Szkolenia

Jest to szkolenie całodniowe. Składa się z części teoretycznej, technicznej i, w największej części, praktycznej.

Projektant systemów biofeedback oraz dwójka psychologów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy z biofeedbackiem pomogą poznać Ci metodę biofeedback HRV. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Wprowadzenie do metody biofeedback

Dowiesz się na czym polega metoda biofeedback oraz poznasz szczegóły biofeedbacku HRV.

Technika – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak najlepiej montować czujnik, i skonfigurować program. Można przynieść własny komputer aby od razu na nim pracować.

Warsztaty Praktyczne – najbardziej obszerna część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV. Wywiad przed treningiem. Co robić podczas sesji treningowych. Jak interpretować wyniki sesji. Po prostu sprawdzone formuły na udaną sesję treningową.

Prowadzący

Paweł Habrat
Psycholog sportu, psycholog olimpijski, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in. z tenisistami, kierowcami rajdowymi, strzelcami, koszykarzami. Współautor testów i narzędzi diagnostyczno-treningowych.
Anna Ussorowska
Doktorantka psychologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. Specjalizuje się w przygotowaniu mentalnym zawodników uprawiających sporty zespołowe. Na co dzień pracuje w Technice Zwycięstwa, w szkole sportowej oraz klubie sportowym. Ekspert Football Lab z zakresu treningu mentalnego.
Marek Jacenko
Autor książek i szkoleń z psychologi stresu i neurotechnologii. Posiada dwa tytuły inżyniera oraz tytuł magistra robotyki. Współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Pracuje nad tym aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze i bardziej przystępne dla każdego.

Program

10.00 – 10.30 Rejestracja Uczestników.

10.30 – 11:15 Wprowadzenie do biofeedbacku.

11.15 – 11.45 Rodzaje biofeedbacków a zastosowanie. Psychofizjologia biofeedbacku.

11.45 – 12.30 Zasady działania biofeedbacków HRV.

12.30 – 13.00 Przerwa kawowa.

13.00 – 13.45 Przykładowa sesja.

13.45 – 14.30 Wskazówki na co zwrócić uwagę podczas treningu biofeedback.

14.30 – 15.00 Przerwa kawowa

15.00 – 17.45 Warsztaty: Zastosowania Praktyczne Biofeedbacku. Praca z biofeedbackiem w grupach 2 osobowych, z pomocą prowadzących.

17.45 – 18.00 Podsumowanie i zakończenie szkolenia


Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

  • Wersja samo szkolenie bez urządzenia 920zł 970zł (Zniżka 50zł za wcześniejszą wpłatę, do 31-01).
  • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus 1940zł 1990zł (oszczędzasz 179zł w porównaniu z zakupem osobno szkolenia i Stone Pro Plus).

Dla posiadaczy urządzeń Stone, Flow lub Blue Watcher obowiązuje dodatkowa zniżka 200zł, czyli odpowiednio 720zł lub 1740zł.

Uwaga: To szkolenie odbędzie się tylko raz.

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 18 osób. Decyduje kolejność wpłat.

Aby się zapisać wypełnij formularz poniżej i kliknij przycisk „Zapisz Mnie Teraz”.