Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Biofeedback dla Dzieci z ADHD

Co zrobić jeśli Twoje dziecko ma problem z usiedzeniem na miejscu przez 45 minut? Czy program z grami Stone sprawdzi się w przypadku młodszych dzieci które zaczęły szkołę?

Akurat mam 7 letnią córkę i ona kocha te gry.

Jak dla mnie to ona ma oznaki ADHD ale utrzymuje się to w normie więc traktujemy to jako dziecięcą ciekawość świata.

Ważne tylko aby bawić się grami razem z dzieckiem.
Współzawodnictwo świetnie działa szczególnie że dzieci mają umiejętność uzyskiwania lepszych wyników niż starsi. Dzieci są bardziej zwinne więc jeśli chcą, mogą z większą łatwością uzyskiwać więcej punktów w grze. To działa bardzo motywująco dla  dzieci a i rodzicom też się przyda. Rodzice aby dostawać punkty muszą włożyć nieco więcej pracy ale mają większy wachlarz doświadczeń. Walka dorosły-dziecko jest wyrównana dlatego zabawa jest świetna.

A jeśli jest więcej dzieci?

Nic tak nie motywuje jak rywalizacja między rówieśnikami.

Jednak pojawia się tutaj wyzwanie.
Najsłabsze dzieci mogą się zniechęcić do grania. Wtedy należy je trenować dodatkowo na osobności aby łatwiej było im rywalizować w grupie.

Cała zabawa polega na tym, że jest to walka nie siłą mięśni ale siła umysłu. Wygra najsilniejszy mentalnie w danej grze. Pomaga to dzieciom odkrywać, badać i trenować moc ich własnych umysłów.

Uwaga: W przypadku osób ze zdiagnozowanymi schorzeniami zalecamy kontrolę lekarza specjalisty. Gry biofeedback nie są urządzeniem medycznym ale świetnie się sprawdzają jak pomoc w samo rozwoju, treningu koncentracji i jako metoda na stres.

Zdjęcia gier Stone

–> Opis i Możliwość Zamówienia (Kliknij Tutaj)


2 komentarze

Witam, jakie urządzenie biofeedback będzie odpowiednie dla trzyosobowej rodziny?

Kamila, godz. 22:41

Kamila zobacz na stronie http://thebiofeedback.com/pl/biofeedbackstone Stone w wersji Home

Marek, godz. 16:49

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza