Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Pierwsza internetowa gra biofeedback

Podłącz swoje ciało do sieci. Poczuj podłączonych ludzi.

Jeszcze niedawno trudno było sobie wyobrazić grę, w której ludzie walczą ze sobą jedynie swoimi umysłami. Dziś można w nią zagrać.

Przed końcem tego roku startuje Mindmower. Pierwsza internetowa gra biologiczna. Twoje ciało zostaje podłączone do gry. Twoje myśli mają kluczowy wpływ na zachowanie postaci jaką grasz i przebieg całej rozgrywki.

W grze będzie można rywalizować z ludźmi z całego świata w czasie rzeczywistym.

Gra opiera się na technologii biofeedback (biologiczne sprzężenie zwrotne), opracowanej w amerykańskich laboratoriach NASA. Początkowo biofeedback wykorzystywany był w medycynie, następnie w gabinetach psychologicznych. Ostatnio robi karierę jako narzędzie do treningu psychologicznego sportowców, w Polsce z biofeedbacku korzystali Adam Małysz i polska reprezentacja tenisa ziemnego. W wersji do domowego użytku biofeedback to sposób na poprawienie możliwości własnego umysłu dla każdego.

Pojawiły się również gry komputerowe, dzięki którym gracz poprzez zabawę nabywa umiejętności koncentracji i relaksacji. Pierwszą wieloosobową grą biofeedback w Internecie jest Mindmower.

Testy Mindmowera z udziałem Internautów startują 25 grudnia. Premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku. Gra dostępna będzie pod adresem www.mindmower.com.


Komentarz

Ja chcę grać!!! Z powyższego tekstu nie wynosi się nic poza tym krótkim oidczuciem. Proszę o przesłanie dokładniejszych zasad, aparatury oraz wstępnych kosztów takiej przyjemności, a także założeń merytorycznych celowości grania. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź:)

Karolina, godz. 03:37

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza