Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Pomóż nam wybrać najbardziej relaksującą lektorkę

Lektorka 1:

Pełne nagranie Pozytywna Energia. Treść tego nagrania powstała pod wpływem impulsu a może natchnienia? Jest to eksperymentalnie pozytywne nagranie. Zarezerwuj sobie 5 minut w miejscu gdzie nikt Ci nie przeszkodzi i uruchom nagranie klikając czarny trójkąt poniżej.

Całe nagranie:
Go get Adobe Flash Player!

Byłoby super jeśli możesz poświęcić chwilkę i napisać poniżej komentarz jak Ci się podoba ta lektorka? Co sądzisz o nagraniu?

Lektorka 2:

Fragment nagrania:
Go get Adobe Flash Player!
(Całość nagrania dostępna jest na Lavenmint.pl)

Która lektorka według Ciebie lepiej się nadaje do nagrywania relaksacji?


215 komentarzy

Pierwsza lektorka skupia słuchacza na tym „jak” mówi, a nie „co” mówi. Drażni ucho nienaturalną intonacją , aż samemu by się chciało przeciągnąć słowo, lub je uciąć. Na pewno nie uspokaja.

Ula, godz. 14:57

lektorka nr 2, ale szum morza ja zagłusza, jest przytłaczający.

anula, godz. 08:16

Przyszła mi na myśl rzecz następująca – lektorzy powinni znać na pamięć wypowiadany tekst, wtedy dopiero intonacja byłaby naturalna, a tak zawsze słychać czytanie z kartki.

Anna Maria, godz. 08:47

Pomimo tylu krytycznych komentarzy na temat 1 głosu do mnie on bardziej dociera gdyż jest bardziej naturalny,jest w nim ciepło,troska,magia a przede wszystkim dobro,drugi trudno mi ocenić…
pozdrawiam

lucyna, godz. 12:58

Żadne nagranie nie jest dobre. Pierwsza lektorka = brak dykcji. Druga mówi tak jakby coś jej siedziało w gardle i oczywiście muzyka jest zbyt głośna. Głos wcale nie musi być „aksamitny”. Podstawą jest dobra dykcja i spokojna wibracja głosu.

Hania, godz. 21:12

Z powodów już wymienionych przez innych mi także odpowiada druga lektorka. Pierwsza brzmi sztucznie.

Karolina, godz. 10:56

Zdecydowanie – druga lektorka jest lepsza.Sprawia wrażenie osoby, która wie, co i dla kogo robi. Pierwsza lektorka skoncentrowana JEST NA SOBIE I NA TYM, JAK WYPADNIE W ROLI LEKTORKI. JEST NIEAUTENTYCZNA I ROZPRASZAJACA.

bajo, godz. 23:25

DRUGA LEKTORKA MA NIESAMOWITY GŁOS!

elelele, godz. 21:13

Według mnie najlepszą lektorką jest 2,ponieważ ma spokojniejszy i cichszy ton głosu oraz potrafipłynnie i spokojnie czytać tekst.

Dominika, godz. 20:27

Zdecydowanie drugi glos,cieply,spokojny i kojacy.

asia, godz. 23:50

Chcecie pelny relaksacji glos – zapraszam do mnie. Serio 🙂 sporo juz nagrywalam takich rzeczy 🙂 sprobujcie a nie pozalujecie 🙂
pozdrawiam
Magda

magdalena, godz. 20:15

Witam,

zostawie moze jeszcze namiar 🙂 666 891 956

pozdrawiam
Magdalena

magdalena, godz. 20:17

DRUGA PANI ABSOLUTNIE TAK TAK TAK

basia, godz. 23:25

zdecydowanie pierwszy głos jest lepszy , taki miluśki 🙂

rad, godz. 16:36

zdecydowanie Lektorka nr 1 jest lepsza

asia, godz. 10:54

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza