My i Nasi Współpracownicy

Dr Paweł Holas lekarz psychiatra, psychoterapeuta, psycholog sportu pracujący z polską reprezentacją tenisa ziemnego. Pracuje w warszawskiej Akademii Medycznej oraz Centrum CBT; wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Katarzyna Selwant Nominowany psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego, członek zarządu Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego, założyciel Polskiego Towarzystwa Psychologii Sportu, wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Uprawia zawodniczo zimową dyscyplinę olimpijską – curling. Od 2004r jest nieprzerwanie w Kadrze Narodowej. Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w Curlingu, jest także wielokrotną Mistrzynią Polski.
Strona domowa: www.psycholog-sportowy.pl

Paweł Habrat Psycholog sportu, psycholog olimpijski, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W roku 2005 ukończył studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Od 2006 współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym (PZT PROKOM). Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in. z tenisistami (COS Sopot), kierowcami rajdowymi, strzelcami, koszykarzami.
Jest współautorem testów i narzędzi diagnostyczno-treningowych dla sportowców oraz autorem publikacji z zakresu psychologii sportu. Prowadzi wykłady i szkolenia dla trenerów i psychologów dotyczące metod stosowanych w psychologii sportu. Uczestniczy w programach naukowych związanych ze stresem pourazowym oraz psychologią sportu.

Agata Bromowicz lekarz psychiatra i seksuolog . Prowadzi Poradnię z zakresu psychiatrii oraz seksuologii i patologii więzi międzyludzkich w Katowicach . Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej oraz konsultantem Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W ramach Poradni „Julia” prowadzi terapię osób indywidualnych , par oraz rodzin stosując farmakoterapię i psychoterapię , a także propaguje zdrowy styl życia i naturalne metody redukujące stres. Strona domowa: www.poradnia-julia.pl

dr Anna Czerniejewska-Szlendak Lekarz kardiolog i pediatra.
Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszaw ie w 1979 roku
Początkowo pracowała w lecznictwie otwartym, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, uzyskując I stopień specjalizacji z pediatrii oraz I stopień z chorób wewnętrznych. W latach 1993-1997 pracowała w Klinice Kardiologii Wieku Dziecięcego, co pozwoliło na zdobycie wiedzy i doświadczenia w diagnostyce i leczeniu w ad w rodzonych serca oraz innych schorzeń układu krążenia typowych dla wieku dziecięcego. Uzyskała II stopień specjalizacji z pediatrii.
W 1997 roku podjęła pracę w Klinice Chorób Wewnętrznych Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, uzyskując II-gi stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii. W czasie pracy w klinice pełniła dyżury w Sali R kardiologicznej jak równią doskonaliła umiejętności w wykonywaniu i ocenie badania echo serca zarówno u dzieci jak i dorosłych, oraz prowadziła wykłady z chorób wewnętrznych i kardiologii w ramach kształcenia podyplomowego.

Marek Jacenko koordynator. Autor książek i szkoleń z psychologi stresu i neurotechnologii. Posiada dwa tytuły inżyniera oraz tytuł magistra robotyki. Współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines, w tym obecnie najpopularniejszego systemu biofeedback w Polsce – Stone. W Stanach Zjednoczonych i Anglii spędził setki godzin szkoląc się ze światowej klasy trenerami nowoczesnej psychologii. Uczestniczył na żywo w szkoleniach między innymi u dr Evgenya Vaschillo, dr Richarda Bandler, Antonego Robbinsa, dr Deepaka Chopra. Pracuje nad tym aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze i bardziej przystępne dla każdego.

Zobacz najnowszy system biofeedback Stone…