Czy Szkolenie Jest Konieczne, Aby Korzystać z Biofeedbacku?

Jak w Pełni Wykorzystać Potencjał Biofeedbacku?

Nie potrzeba kończyć szkolenia na żywo, aby korzystać z biofeedbacku. Nie jest to wymagane. Dostarczone instrukcje tekstowe, audio i video przedstawią krok po kroku, co należy robić, aby samodzielnie korzystać z systemu.

Jednak są osoby, które chcą poznać podstawy od praktyków i twórców oprogramowania. Niektórzy cenią sobie możliwość dopytania bezpośrednio, aby przygodę z biofeedbackiem w swoje praktyce rozpocząć jak najlepiej.

Dodatkowo podczas zajęć instalujemy cały system na komputerach uczestników. Po szkoleniu każdy ma gotowe do działania narzędzie. Plus, dzięki odbytym zajęciom, wie jak z niego prawidłowo korzystać.

Czego konkretnie nauczysz się na szkoleniu

Dostaniesz praktyczne narzędzie pomocne w pracy z dolegliwościami związanymi z nadmiernym stresem, depresją, ADHD, ADD, PTSD. Otrzymasz konkretne narzędzie pomagające opanować emocje, zwiększyć relaks i skupienie.

Zaczniemy krótko od podstaw metodyki biofeedback, historii i metody działania. Następnie dowiesz się, na co zwrócić uwagę montując czujnik. Zobaczysz jak prawidłowo wszystko podłączyć do klienta, pacjenta lub do siebie samego.

W międzyczasie, jeśli przyjdziesz ze swoim laptopem zainstalujemy system na Twoim komputerze abyś mógł od razu, jeszcze na szkoleniu, zacząć na nim pracować.

Następnie poznasz kilka protokołów treningowych. Otrzymasz konkretne wzorce działania. Dowiesz się jak w praktyce dobierać protokoły do konkretnych osób. Poznasz jak tworzyć sesje treningowe korzystając z ćwiczeń i opcji dostępnych w programie.

Kolejnym krokiem będzie testowanie poznanej wiedzy w parach z pomocą prowadzących.

Wszystko to w małej, kameralnej grupie (maksimum 16 osób) z trzema trenerami dostępnymi dla uczestników przez całe szkolenie.

Szkolenie trwa tylko jeden dzień, ale wiedzy jest na tyle, że starczyłoby na trzy dni. Po prostu szanujemy swój i Twój czas. Efektem tego są doskonałe oceny uczestników. W poprzedniej jesiennej edycji wiele pytań z anonimowej ankiety dostało po 6 punktów w 5 punktowej skali. Dziękujemy!

Zapraszam Cię na najnowszą edycję, już w lutym. Tym razem w Sopocie, blisko molo 🙂
Aby poznać harmonogram i zapisać się kliknij tutaj.

Uwaga: w tym roku planujemy tylko 2 szkolenia. Sopot w lutym lub Warszawa w kwietniu. Wybierz najdogodniejszą lokalizację dla siebie.

P.S. Osoby zapisujące się najszybciej otrzymują największą zniżkę. Szczegóły tutaj