Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Dla tych którzy bez stresu chcą zrobić cos szybciej niż zwykle

Witam wszystkich zainteresowanych ekspresowym wypoczynkiem:)

Ależ byłem zaskoczony gdy zaczęliśmy otrzymwać takie oto opinie użytkowników (pełne energii niczym z TVShopu):
” przy tej muzyce zasypiam prawie natychmiastowo! super sie wypoczywa, super uczy (nawet nieswiadomie troche), ale rewelacja. Od tygodnia (7 dni temu kupiłam „Relaks”, „Skupienie” i „Dostrojenie”) czuje sie świetnie. Mam wrazenie, ze mogę góry przenosić:))) Polecam!”

„Nie przypuszczałam, że to działa. Jestem mile zaskoczona;) Muzyka sprawia, że wpadam jakby w trans, pisze i czyta się przy niej rewelacyjnie. Odpręża, pozwala na skupieniu się, i tworzeniu, nauce. Używam jej nawet do ćwiczeń fizycznych. Polecam, to żaden pic na wodę !!! Ola”

„Ta muzyka to po prostu REWELACJA!!! Odkąd ja kupiłam to juz nic nie robie bez niej:) czuję się lekko pobudzona, nawet jak chciało mi sie bardzo spać to przy tej muzyce odradzam sie na nowo i moge długo w nocy uczyć sie lub pracować na komputerze. Polecam wszystkim, którzy bez stresu chcą zrobić coś szybciej niż zwykle”

Zestaw dostepny jest w sklepie Relaksacji:
http://relaksacja.pl/biofeedback–shop/shop/show/muzyka_blyskawicznej_do_nauki.html


2 komentarze

ze jest to potrzebne dla takich ludzi jak ja

Żaneta, godz. 16:00

Chciałabym tak umiec wypoczywac

Kaja, godz. 00:35

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza