Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Pomysł na Prezent dla Zestresowanej osoby

Masz kogoś zestresowanego w rodzinie? Mam dla Ciebie
gotowy pomysł na prezent dla Niego albo dla Niej.

–> Zestaw płyt audio z książkami Do walki ze stresem i relaksacji

Wystarczy włączyć i posłuchać.

Pakiet trzech relaksacji na uniwersalnych płytach CD audio. Można ich słuchać na komputerze i na zwykłych odtwarzaczach płyt, wieżach.
Plus dodatkowo są instrukcje więc wiadomo dokładnie co robić aby się zrelaksować.

To Pełen Zestaw do Walki ze Stresem, odzyskania równowagi i spokoju.

Dwa tradycyjne treningi psychologiczne (Schultza i Jacobsona)
plus Ćwiczenie z Wizualizacji.

Kilka recenzji:

„Bardzo mi pomógł trening Jacobsona. Potrafił dotrzeć do wnętrza duszy, rozładować napicie, z którym borykamy się codziennie, spokój jaki ogarnął mnie jest niesamowity! Efekt jest zdumiewający!”

„REWELACJA ja przy tym zasypiam”

„”Niesamowita jest ta relaksacja.Jak dla mnie duzo znaczy. Mam bardzo stresujaca prace. I po powrocie do domu kazdego dnia a nawet kilka razy dziennie poddaje sie temu fantastycznemu uczucia blogiego spokoju, Naprawde wypoczywam .wowczas jest mi tak cudownie,ze moglabym gory przenosic.innym z kolei razem ,wcale nie chce mi sie robic kompletnie nic ,tylko lezec i sluchac.To jest naprawde wspaniale.”

Płyty w pakiecie wzajemnie się uzupełniają, zamawiając je razem oszczędzasz plus wysyłka jest za darmo.Co Ty o tym myślisz?

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza