Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Psycholog w Reprezentacji Polski Euro 2012 (cud)

Czy zatrudnianie psychologa sportu na „5 minut” przed mistrzostwami
ma sens?


5 komentarzy

Myślę, że na pewno nie zaszkodzi. Uważam, że nawet parę spotkań może przynieść korzyść, więc lepiej późno niż wcale.

Halinka, godz. 16:32

Będzie na kogo zrzucić odpowiedzialność:) A poważnie mówiąc- myślę, że nie pomoże to za dużo, (obym się myliła) oby nie zaszkodziło, ale może otworzyć oczy na bardziej długodystansowe działania, no i przyczyni się do popularyzacji psychologii sportu! Super.

Koma, godz. 18:00

Uważam, że u nas zawsze byli ludzie nieodpowiedzialni a kierujący się zyskiem i pewnie dalej będą, ponieważ robią, co chcą a są bezkarni i bezmyślni. Paranoja zatrudniać psychologa w momencie jak każdy jest napięty jak struna. Od przynajmniej pół roku powinien pracować z nimi by ich poznać od strony psychicznej to by jeszcze miało jakiś sens a tak to nic o nich nie wie i nic nie pomoże. Przynajmniej osłabi budżet państwa tak jak rządzący bezmyślnością i korupcją. Brak prawa i sprawiedliwości w tym kraju sięga szczytów i cisza, sza bo wszyscy ci, co by mogli się przeciwstawić to albo zastraszeni albo skorumpowani.

metody11, godz. 23:06

Według mnie zatrudnianie psychologa na ” na 5 minut ” przed mistrzostwami nie ma sensu. Swoją opinię opieram na tym, że
pięć minut nie wpłynie na stan psychiczny przygotowania do podjęcia jakichkolwiek działań. Ma sens jedynie kompleksowe działania psychologa i codzienne działania w kierunku osiągnięcia prawidłowej równowagi psychicznej u ludzi, których czeka duży wysiłek fizyczny i psychiczny.
sonia 46

Barbara Bałdyga, godz. 06:22

Zdecydowanie lepiej późno niż wcale!!!! Dobrze, że w ogóle ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy i zdecydował się na zatrudnienie psychologa. Prowadzenie sportowców do zwycięstwa bez psychologa jest zadaniem syzyfowym. Dobry fachowiec zawsze ma szanse pomóc.

iwona, godz. 10:51

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; trening; biofeedback hrv; na stres; Stone; stres; mp3; biały szum; relaksacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza; szkolenie; emwave; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry