Co wspólnego ma NASA i Twój wewnętrzny spokój? (Artykuł z magazynu)

W ofercie sklepu Relaksacja.pl pojawił się niedawno nowy produkt – wedle zapewnień twórców, absolutna nowość na rynku biofeedback, czyli kontrolowania własnego umysłu i panowania nad emocjami. System Stone został stworzony przez specjalistów z USA, Chin oraz Polski, teraz pojawił się w ofercie rodzimego dystrybutora, mającego duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Co kryje się pod tajemniczą nazwą? Jest to urządzenie – przystawka komputerowa, przypominająca małą pamięć przenośną, z którą połączony jest specjalny czujnik – klips, rejestrujący rytm pracy serca. Parametry te zmieniają się w zależności od nastroju, poziomu stresu oraz zmęczenia – analiza zebranych informacji, dokonana przez przystawkę USB, pozwala sterować specjalistycznymi grami komputerowymi, wbudowanymi w urządzenie – wszystko wyłącznie za pomocą siły umysłu.
Przeprowadzone testy pokazują, że już kilkunastodniowe używanie systemu Stone® przynosi zadowalające efekty, poprawie ulega, m.in. umiejętność radzenia sobie ze stresem, napięcie psychiczne stopniowo rozładowuje się. Producent zapewnia osiągnięcie takowych wyników w ciągu 30 dni, w tym czasie bowiem można testować system Stone® za darmo – w przypadku braku satysfakcji, firma zwraca pieniądze. Celem kuracji jest wykorzystywanie umysłu na co dzień w większym stopniu, aniżeli dotychczas. Rozbudowany system motywacyjny, oparty na punktacji, dba o regularność stosowania systemu Stone®. Z urządzenia mogą korzystać nawet dzieci, powyżej 10 roku życia.
Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach, zarówno do użytku domowego, jak też dla zaawansowanych użytkowników. Relatywnie niska cena sprawia, że system Stone® będzie doskonałą alternatywą dla tysięcy złotych wydawanych w gabinetach psychoterapeutycznych. Więcej o tym ciekawym produkcie można znaleźć na blogu i na stronie dystrybutora – Relaksacja.pl. Znajduje się tam również szereg przydatnych informacji, dotyczących pracy mózgu, która wpływa na samopoczucie, poziom energii i skupienie.