Czy urządzenia do medytacji działają?

Nowość

Fragmenty artykułu:

Stephen Andersen inżynier elektroniki z Lancashire był zdesperowany.

Od lat cierpiał n bezsenność, dopóki szperając w Internecie, nie natrafił na Mindspa. „Nie oczekiwałem cudów” powiedział Andersen. „Myślałem że to może dać małą poprawę na 3 lub 4 miesiące”

Kiedy urządzenie dotarło, 43-letni Andersen uruchomił urządzenie na próbę.

Godzinę później się obudził. An hour he woke up. „nigdy wcześniej nie ucinałem sobie drzemki!” mówi. Anderson używa MindSpa już przez sześć tygodni. „Spałem każdej nocy i mogę nawet przespać poranek w weekendy. I tam gdzie kiedyś w pracy napotykałem przeszkody nie do pokonania, teraz mogę znajdować rozwiązania znacznie łatwiej.”

Richard BandlerPoświęciłem 35 lat na rozwój narzędzi, które sprawiają, że ludzki mózg staje się bardziej przyjazny dla użytkownika. Uważam, że MindSpa jest jednym z najważniejszych nowych narzędzi, które otwierają wrota do lepszej jakości życia.

Sam używam MindSpa na sobie…. Uywam MindSpa na moich klientach. Wyniki, które uzyskuję, są zadziwiające. Lepsza nauka, sen, myślenie… Lista jest długa. Mam zamiar używać urządzenia aby stwarzać nowe możliwości, sukces i wolność.

Sprawmy, aby przyszłość była cudowna!

DR. RICHARD BANDLER, Współtwórca Programowania Neurolingwistycznego

Nasze zobowiązanie wobec Ciebie
Ta strona pomoże nauczyć Cię zrozumieć dlaczego jest to bardzo efektywny produkt na rynku dziś do redukcji stresu, nauki koncentracji, uwagi, poprawy zdolności poznawczych i głębokiej relaksacji. Końcowym wynikiem jest, obok innych korzyści, lepszy, bardziej regenerujący sen.

Wierzymy, że Ty, jako wyedukowany konsument nabędziesz z przekonaniem. Chcemy pomóc Ci nauczyć się tego co dziesiątki tysięcy ludzi dkryło. Oferujemy wiedzę i doświadczenie kilkudziesięciu lat na polu neurotechnologii.

Naszym celem jest pomóc Ci zrozumieć dlaczego MindSpa będzie działał dla Ciebie i Twojej rodziny i dlaczego my gwarantujemy Ci, że osiągniesz długoterminowe korzyści.

O naszym nowym ulepszonym zestawie… Multi-Purpose Eyesets™

Nasz projekt urządzeń peryferyjnych to unikalne 12-led okulary na rynku. Nasza nowy projekt czwartej generacji został rozwinięty poprzez intensywne badania w połączeniu ze znanym uniwersytetem i w konsultacjach z psychologiem dr Ruth Olmstead.

Nasz wieloczynnościowy zestaw oczny swoimi możliwościami znacznie przewyższa przestarzałe standardowe projekty oparte na bezpośrednim świetle, znajdowane w innych systemach. Stwierdziliśmy, że projekt peryferyjny zapewnia większe korzyści i rezultaty. Wtedy, poprzez dalsze badania stwierdziliśmy że poprzez zamontowanie sześciu świateł dla każdego oka wzdłuż zewnętrznych krawędzi w naszym własnym owalnym wzorze, jesteśmy w stanie stworzyć najlepsze rezultaty.
Również poprawiliśmy ogólną jasność i wydłużyliśmy czas działania baterii o dodatkowe 25 do 50%.Najlepszą funkcją jest to, że nasze wieloczynnościowe okulary mogą być użyte z oczami zamkniętymi lub otwartymi. To jedyny system n rynku, który może być użyty zarówno do głębokiej relaksacji jak i stymulacji zdolności poznawczych przy otwartych oczach.

My sami używamy najnowszej technologii wysokiej wydajności, białej h micro-led smd. To są najjaśniejsze, najbielsze leds na rynku i mają lepsze wyniki niż jakiekolwiek inne.

To są wszystko miłe cechy, ale co to naprawdę znaczy dla Ciebie? W kategoriach korzyści to wszystko składa się na system, który zapewnia najlepsze wyniki

Potrzebujesz pomocy w stresie, śnie i pozostawaniu w skupieniu?

Czy dobre wysypianie się w nocy jest czymś, co bardzo sobie cenisz, ale trudno jest Ci to osiągnąć?
Czy bardzo trudno jest Ci się skoncentrować?
Czy czujesz, że jesteś w silnym i długotrwałym stresie i masz mało zdrowych sposobów na pozbycie się jego
Czy czujesz że to wszystko działa niekorzystnie na Twoje zdrowie i jakość życia?

MindSpa jest oparty na zasadach naukowych

MindSpa wykorzystuje specyficznie zharmonizowane częstotliwości światła i delikatnego dźwięku aby przestawić umysł na dwa główne stany zależące od pożądanego wyniku: albo stan głębokiego relaksu znany również jako stan alfa albo stan beta – stan stymulacji zdolności poznawczych i skupienia uwagi.
MindSpa jest łatwy w użytku zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Jego programy dźwiękowe i wizualne trwają od 10 do 40 minut Przeciętnie program trwa 23 minuty. Te programy zostały rozwinięte przez jednego z wiodących ekspertów od audiowizualnej stymulacji – Dr. Ruth Olmstead.

Te dźwiękowo-świetlene programy są typowo używane w cichym miejscu, z zamkniętymi oczami, około 3 razy w tygodniu. Codzienne użycie też jest dobre. Gwarantujemy doskonałe rezultaty z minimalnym zaangażowaniem w systematyczne używanie właśnie kilka razy w tygodniu. To jest bezpieczne, efektywne i poparte dobrze udokumentowanymi badaniami.

Korzyści ze stanu alfa

Kiedy pozwolimy umysłowi wejść i pozostawać regularnie w stanie alfa na co najmniej 20 minut, skumulowane korzyści poparte osobistymi doświadczeniami naszych klientów obejmują:

Jaśniejsze myślenie
Lepszy sen
Lepsza koncentracja
Lepsza pamięć krótkoterminowa
Wzmożona kreatywność
Wyższe poziomy energii
Lepsze nastawienie do życia
Zdolność do lepszego radzenia sobie w sytuacjach powodujących stres w życu codziennym.

Korzyści ze stanu beta

Jeśli jest używany do osiągnięcia wyższych stanów poznawczych co 2-3 dni dla stymulacji umysłowej, pośród wielu korzyści, MindSpa może poprawić uwagę i koncentrację, pomóc wyostrzyć umysł i zredukować roztargnienie. Wielu użytkowników raportuje doskonałe wyniki długoterminowe. Te sesje stymulujące są również szczególnie pomocne w walce ze zjawiskiem „długu czasowego” (ang. Jet lag).

Zasada MindSpa

Jeśli są poprawnie wprowadzone, światło i dźwięk mają ogromny wpływ na nasze zdolności funkcjonowania bardziej efektywnie.

Zasada MindSpa jest zrozumiała i bardzo efektywna. Była znana przez dziesięciolecia, że poprzez wprowadzenie specyficznych dźwiękowych i wizualnych częstotliwości, umysł szybko i bez wysiłku dostosuje się do nowych częstotliwości. Ten proces nazywa się odpowiedź na częstotliwość. Dwa powszechne przykłady w przyrodzie to „skakanie” małych płomyków i dźwięk fal oceanu.

My tą wiedzę doprowadziliśmy do wysokiego poziomu zrozumienia. Do redukcji stresu MinSpa używa naturalnej zdolności umysłu do dopasowania się do zewnętrznego sygnału, trenowania go, aby wszedł w stan głębokiej relaksacji, o którym często się mówi „stan alfa”.

Typowo potrzebujesz 20-25 minut na sesję, aby uzyskać pełną korzyśc z tego stanu. Regularna praktyka połaczona z drobnymi zmianami w stylu życia spowoduje przyniesie optymalne rezultaty i korzyści.

Zobacz wanaście zastrzeżonych programów MindSpa .

Może już znasz wiele rozpowszechnionych technik wchodzenia w stan alfa, włączając medytację i biofeedback. Jednak są to metody „aktywne” Wymagają wysiłku, treningu i aktywnego uczestnictwa ze Twojej strony.

Chociaż te metody treningowe są bardzo efektywne, wymagają praktyki i zaangażowania, aby dojść do poziomu biegłości.

W porównaniu, MindSpa jest systemem „pasywnym”. Wymaga mało świadomego wysiłku ze strony użytkownika. Częstotliwości światła i dźwięku w naszych ośmiu programach progresywnej relaksacji pomagają umysłowi wejść w stany wolniejszych, głębszych fal mózgowych.

Dodatkowe cztery programy stymulacyjne pomagają przesunąć umysł na wyższe stany fal mózgowych, aby przezwyciężyć „dług czasowy” (jet lag), poprawić koncentrację, uwagę i zdolności poznawcze.

To jak dotychczas moje najlepiej wydane pieniądze!
– Jane R., Beaufort, South Carolina

Wypróbuj MindSpa na sobie!

Jako dodatkowy bonus, ściągnij ponad 75 programów Active Sync i 10 specjalnie zakodowanych piosenek za darmo.

Gdzie dowiedzieć się więcej?

Sugerujemy, żebyś odwiedził nasze strony o MindSpa, aby dowiedzieć się jak MindSpa Ci pomoże. A potem przeczytaj opinie naszych klientów z całego świata. Szybko zobaczysz, jakie korzyści osiągają inni. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, odwiedź naszą stronę poświęconą badaniom.

O dr Ruth Olmstead – Twórczyni Programów dla MindSpa
O stymulacji słuchowej i wizualnej AVS
Opatentowana technologia AudioStrobe
Częstotliwości MindSpa
Dwanaście zastrzeżonych programów MindSpa

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

MindSpa nie jest już dostępny, zastąpił go trening Stone.

Więcej zdjęć oraz informacje o możliwości zakupu kliknij tutaj.