Praktyk Biofeedback HRV – Szkolenie Online

Nowa edycja tego szkolenia dostępna jest tutaj.

BRAK MIEJSC

Jeśli interesuje Cię kurs online zapoznaj się z informacjami poniżej i zobacz co możesz zyskać:

Zapraszamy psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem praktycznego użycia biofeedbacku HRV.

Jedyne szkolenie w języku polskim, z USA, które poprowadzą światowej klasy mistrzowie metod biofeedback HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce:

 • kontroli stresu,
 • wzrostu koncentracji,
 • leczeniu depresji,
 • i zaburzeń lękowych.
 • Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania.

Sprawdza się w pracy z dorosłymi i dziećmi.

Czas Trwania: 5 dni. Następnie roczny dostęp w dowolnym terminie i czasie do materiałów 24/7.

Prowadzący

Richard Gevirtz
Profesor psychologii klinicznej na Uniwersytecie Alliant w San Diego w Kalifornii. Wprowadził biofeedback HRV do powszechnego użycia w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie setki opublikowanych badań naukowych z użyciem Biofeedbacku HRV.
Inna Khazan
Dr Khazan, na co dzień wykłada na Harvardzie, w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi też swoją praktykę psychologiczną. Autorka książek z biofeedbacku w połączeniu z technikami mindfulness. Znana z tego, że potrafi teorię przekuć w praktykę. Dr Inna Khazan specjalizuję się w terapii poznawczo-behawioralnej opartej na uważności oraz biofeedbacku w pracy z różnymi zaburzeniami psychofizjologicznymi, takimi jak lęk, depresja, bóle głowy, przewlekłe bóle, nadciśnienie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, stres i bezsenność. Współpracuje również z osobami, które chcą poprawić swoje wyniki w pracy lub w sporcie.
Marek Jacenko
Pionier i prekursor biofeedbacków na rynku polskim. Podwójny inżynier i magister robotyki, współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines, autor narzędzi biofeedback. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Współpracuje z badaczami z Rosji i Stanów Zjednoczonych. Pracuje nad tym, aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze oraz bardziej przystępne dla każdego.

Otrzymasz komplet wiedzy i narzędzi do praktykowania biofeedbacku

Cel szkolenia: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV. Od uruchomienia do pracy z konkretnymi przypadkami.

Miejsce i czas: codziennie online od poniedziałku do piątku na stronie szkolenia będą udostępniane nowe materiały oraz wskazówki, jak krok po kroku wykonywać konkretne zadania. W praktyce, to ok godzina zajęć dziennie. Do lekcji video dołączone będą dodatkowe materiały w formie tekstów, testów i ćwiczeń, a trenerom będzie można zadawać pytania i uzyskiwać indywidualne porady.

Następnie przez cały rok będą dostępne wszystkie materiały, aby można było na spokojnie wracać do dowolnego z nich lub swoim tempem przerobić cały materiał.

Przebieg Zajęć

Dr Gevirtz przedstawi podstawy naukowe, dr Khazan pokaże jak teorię zamienić na praktykę, a mgr inż. Jacenko pomoże zdobytą wiedzę wykorzystać do Twoich celów używając narzędzi i funkcji programu biofeedback Stone wprost na Twoim komputerze.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz Certyfikat Ukończenia Szkolenia, wysyłany pocztą tradycyjną prosto z Biofeedback Labs ze Stanów Zjednoczonych.

To ogromna okazja, aby czerpać wiedzę bezpośrednio od światowej klasy badaczy i praktyków biofeedbacku. Z pełnym tłumaczeniem na język polski. Z możliwością zadawania bezpośrednich pytań, które włącznie z odpowiedziami od razu będą tłumaczone po polsku.

Szkolenie składa się z części teoretycznej, technicznej oraz, w największej części, praktycznej. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Zrozumienie metody biofeedback

Poznasz metodę biofeedback wprost od praktyków, których życiową misją i powołaniem stało się pomaganie ludziom przy pomocy biofeedbacku HRV.

Konfiguracja – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak montować czujnik, i ustawiać program. Jeśli zechcesz, skorzystamy z programu do zdalnego podglądu ekranu. Zainstalujemy i skonfigurujemy za Ciebie całe oprogramowanie (indywidualnie dla każdego z uczestników, w umówionym terminie na początku szkolenia.)

Praktyka – najbardziej obszerna część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV, metodą, jaką stosuje najczęściej dr Gevirtz oraz dr Khazan. Dowiesz się, co robić podczas sesji, jak interpretować wyniki i monitorować postępy, w tym opracowywać indywidualne plany treningowe. To gotowe do użycia protokoły na udany biofeedback.

Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

 • Wersja samo szkolenie bez urządzenia
 • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus (Oszczędzasz w porównaniu z zakupem osobno szkolenia i Stone Pro Plus.)

Co zawiera

 • Szkolenie online prowadzone przez 3 trenerów.
 • Możliwość zadawania pytań światowym autorytetom z biofeedbacku HRV oraz indywidualną pomoc przy uruchomieniu całego systemu na Twoim komputerze.
 • Materiały szkoleniowe.
 • W opcji z urządzeniem zawiera biofeedback HRV Stone Pro Plus.

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 30 osób.

Regulamin szkolenia można zobaczyć tutaj. Zapisanie się oznacza akceptację regulaminu.

Gwarancja – Testuj na moje ryzyko

Gwarancja 100% satysfakcji.
Daję Ci kurs do przetestowania na 2 pierwsze dni. Zostajesz do końca tylko wtedy, gdy spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli miałoby się stać inaczej, zgłaszasz że rezygnujesz a ja zwracam Ci pieniądze. Bez zadawania dodatkowych pytań. Oddajemy pełną kwotę kursu. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać

Życzę wielu sukcesów i ciekawych odkryć wszystkim obecnym i
przyszłym użytkownikom biofeedbacku,

podpis

Zapisy

Zapisy Zakończone.

Aby otrzymać informacje o nowych szkoleniach z biofeedbacku HRV proszę
kliknąć tutaj i wypełnić krótki formularz