Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Program Stone (Informacja z 16.02.2021)

W związku z wyłączeniem dodatku Flash gry w programie podstawowym Stone przestały działać. Pracujemy nad rozwiązaniem, pojawi się ono do końca tego tygodnia.

Jednocześnie informujemy że gry Mindfulness Island działają cały czas.

Tymczasowe rozwiązanie: Na komputerach które nie mają zainstalowanej najnowszej aktualizacji Windows pomaga zmiana daty na dowolną z przed 12.01.2021.


8 komentarzy

Proszę o informacje, kiedy program Stone zacznie działać. Proszę o przesłanie jak zazwyczaj linku aktywacyjnego do uczestników, którzy zakupili program i ukończyli u Was szkolenie

Lucyna, godz. 09:50

Serdecznie przepraszam za oczekiwanie. Pracujemy nad najlepszym rozwiązaniem. W najbliższych dniach będziemy przesyłać emailem informacje na temat aktualizacji programu Stone. Jednocześnie informuje że program Mindufulness Island działa cały czas.

Marek, godz. 05:08

W październiku dokonaliśmy zakupu biodeback stone, w chwili obecnej nie działa program, proszę o przesłanie aktualizacji. Jest to korespondencja dot. Wadliwości programu, wynikająca z braku aktualności. Proszę o pilny kontakt.

Dariusz, godz. 14:07

Czy wiadomo kiedy będzie to nowe rozwiązanie? Minęło już kilka a nawet kilkanaście dni.

Lucyna, godz. 16:34

Pracujemy nad rozwizaniem. Do końca lutego napewno pojawi się jakieś rozwiązanie albo działający program albo będziemy inny program rozdawać bezpłatnie.

Problem jest bardzo oryginalny.
Wielu osobom pomaga cofnięcie daty przed 12 stycznia 2021.

Marek, godz. 20:19

Oryginalność tego problemu polegała na czymś innym. Oczywiście że można było za wczasu zmienić to w programie ale do tej pory żadna firma nie wprowadzała wyłącznika czasowego a tylko przestawała wydawać aktualizacje. Była to zmiana nie programistyczna ale polityczna. Nie tylko Flash wyłaczył się o określonej dacie ale jeszcze zostały wprowadzone dodatkowe utrudnienia aby go uruchomić. Technologia Flash w Stone była wykorzystywana wyłącznie do animacji. Co ciekawe Flash obecnie sam używa tej samej metody animacji aby informować użytkowników że nie działa. W każdym razie aktualizacja już jest dostępna (pełna informacja w osobnym wpisie na blogu). Zapraszam do pobierania.

Marek, godz. 20:46

Jeśli nie ma emaili o aktualizacji pomimo rejestracji na stronie https://biofeedbacklabs.com/pl/register na emailu prosze sprawdzić w folderze spam w poczcie i dodać adres nasz adres do zaufanych.

Marek, godz. 20:21

NIE MOGĘ MIMO PRZESŁANEJ AKTUALIZACJI NADAL ODBIERAĆ GIER. NIE MOGĘ WEJŚĆ W LINK AKTUALIZACJI, NIE ŁĄCZY SIĘ

ANNA, godz. 18:52

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza