Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Program Stone (Informacja z 16.02.2021)

W związku z wyłączeniem dodatku Flash gry w programie podstawowym Stone przestały działać. Pracujemy nad rozwiązaniem, pojawi się ono do końca tego tygodnia.

Jednocześnie informujemy że gry Mindfulness Island działają cały czas.

Tymczasowe rozwiązanie: Na komputerach które nie mają zainstalowanej najnowszej aktualizacji Windows pomaga zmiana daty na dowolną z przed 12.01.2021.


19 komentarzy

Proszę o informacje, kiedy program Stone zacznie działać. Proszę o przesłanie jak zazwyczaj linku aktywacyjnego do uczestników, którzy zakupili program i ukończyli u Was szkolenie

Lucyna, godz. 09:50

Nie odpowiadacie na telefony ani emaile chce zwróci wadliwy sprzęt a brak z waszej strony reakcji. Zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta

Katarzyna, godz. 20:37

Serdecznie przepraszam za oczekiwanie. Pracujemy nad najlepszym rozwiązaniem. W najbliższych dniach będziemy przesyłać emailem informacje na temat aktualizacji programu Stone. Jednocześnie informuje że program Mindufulness Island działa cały czas.

Marek, godz. 05:08

W październiku dokonaliśmy zakupu biodeback stone, w chwili obecnej nie działa program, proszę o przesłanie aktualizacji. Jest to korespondencja dot. Wadliwości programu, wynikająca z braku aktualności. Proszę o pilny kontakt.

Dariusz, godz. 14:07

Czy wiadomo kiedy będzie to nowe rozwiązanie? Minęło już kilka a nawet kilkanaście dni.

Lucyna, godz. 16:34

proszę o pilny kontakt, sprzęt od półtora miesiąca nie działa ,nikt nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile.

Przemysława, godz. 13:41

Pracujemy nad rozwizaniem. Do końca lutego napewno pojawi się jakieś rozwiązanie albo działający program albo będziemy inny program rozdawać bezpłatnie.

Problem jest bardzo oryginalny.
Wielu osobom pomaga cofnięcie daty przed 12 stycznia 2021.

Marek, godz. 20:19

Pani Marku! Adobe zapowiadało już w 2017 roku, że porzuci Flash Playera z początkiem 2021 roku. Ten problem nie jest więc „oryginalny” – lecz chyba „przegapiony” przez informatyka odpowiedzialnego za STONE….

Ania, godz. 19:57

Oryginalność tego problemu polegała na czymś innym. Oczywiście że można było za wczasu zmienić to w programie ale do tej pory żadna firma nie wprowadzała wyłącznika czasowego a tylko przestawała wydawać aktualizacje. Była to zmiana nie programistyczna ale polityczna. Nie tylko Flash wyłaczył się o określonej dacie ale jeszcze zostały wprowadzone dodatkowe utrudnienia aby go uruchomić. Technologia Flash w Stone była wykorzystywana wyłącznie do animacji. Co ciekawe Flash obecnie sam używa tej samej metody animacji aby informować użytkowników że nie działa. W każdym razie aktualizacja już jest dostępna (pełna informacja w osobnym wpisie na blogu). Zapraszam do pobierania.

Marek, godz. 20:46

Wielka szkoda, że wciąż nie ma rozwiązania. Jest to duży kłopot, gdy pracuję się z klientami, ile mogę tłumaczyć, że to nie moja wina i jest to niezależna ode mnie?

W tym przypadku liczyłbym na jakieś zniżki dla gier Mindfulness Island, skoro one działają.

Mateusz, godz. 22:22

Niestety, u mnie pomimo pobrania aktualizacji – STONE nadal nie działa 🙁

Ania, godz. 16:53

Witam.
Ja mam problewm w ogóle uruchomieniem gier w windows 7. wyskakuje mi notorycznie, że System Stone Przestał działać. Myslalam, że to jest wina danego komputera, ale na innym z Win 7 rowniez nie dziala i szukanie rozwiazania on line nie pomaga. Aktualizacja rowniez nie pomogla w niczym.
Sprzęt zostal zakupiony do szkoly i tutaj mam tylko mozliwosc pracowania na sluzbowym komputerze.

Magdalena, godz. 09:54

Nie mogę pobrać żadnych aktualizacji. Nigdy mi się to nie udało, myślałam, że cos robię nie tak, ale okazuje się, że osób z podobnym problemem jest więcej. Czy bawi się Pan z nami – użytkownikami? Wysyła pan maile z informacją o aktualizacji, wiedząc, że i tak nikt jej nie pobierze. Nie sądzi Pan, że to nie w porządku?

Jolanta, godz. 21:52

Nadal brak aktualizacji i program nie działa. Widzę że to problem na większą skalę więc może należy zgłosić to gdzieś wyżej. Skoro ciągle próśby o aktualizacje nie działaj

Katarzyna, godz. 12:52

Nawet nie dostaje aktualizacji na email!

Katarzyna, godz. 12:53

Jeśli nie ma emaili o aktualizacji pomimo rejestracji na stronie https://biofeedbacklabs.com/pl/register na emailu prosze sprawdzić w folderze spam w poczcie i dodać adres nasz adres do zaufanych.

Marek, godz. 20:21

NIE MOGĘ MIMO PRZESŁANEJ AKTUALIZACJI NADAL ODBIERAĆ GIER. NIE MOGĘ WEJŚĆ W LINK AKTUALIZACJI, NIE ŁĄCZY SIĘ

ANNA, godz. 18:52

Ogromna tragedia!!!
To nie jest prawda, że gry Mindfulness Island dziłają.
Urządzenie zakupione w styczniu 2022 i a program Mindfulness zakupiony w lutym 2022 i wogóle nie pobiera z urządzenia pomiarów FLOW i nie zbiera statystyk. Nie ma żadnych statystych tylko bicie serca na minute!!! Info linia (022) 21 96 210 nie dziala od tygodnia. A telefon tel. +48 603 533 573 dla prasy wylaczony.

Tutor, godz. 15:38

Nie odpowiadacie na telefony ani emaile klientom. To bardzo podejrzane

Tutor, godz. 15:41

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; biofeedback hrv; trening; mp3; na stres; Stone; stres; relaksacja; szkolenie biofeedback; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; biały szum; gry biofeedback; trening Schultza; szkolenie; emwave; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry