Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Dla Twojego dobrego zdrowia.

Mam w zwyczaju wysyłać zapytania o ocenę nagrań relaksacyjnych jakie udostępniamy. Dziś w odpowiedzi otrzymałem „Nie słuchałam jeszcze nagrania. To nie jest dla mnie sprawa pilna. Dlatego nie mogę spełnić Pańskiego oczekiwania.”
Na pewno są pilniejsze sprawy… Ważniejsze niż własne zdrowie.

To zabawne, ludzie czasem potrafią bardziej dbać o swojego kota niż o siebie samego.
A wysłuchanie nagrania jest łatwe… Łatwo zrobić, łatwo nie zrobić.

Czy cena biletu do kina nie jest warta doznań w rodzaju:
Uspokojone serce: „nie wiem czy to ważne ale codziennie badam swoje ciśnienie i puls(mam zwykle przekroczoną normę i to bardzo bo jest w granicach 97 – 109 na minutę) ale po trzecim dniu treningu puls spadł do 85 na minutę .Jeżeli to tak działa to mogę się relaksować do końca moich dni.”
Trening relaksacyjny Jacobsona

Relaks „W relaks weszłam niespodziewanie łatwo i powtarza się to za każdym razem. Znalazłam wreszcie znakomity sposób na siebie. Po prostu dziękuję.”
Nieograniczone Możliwości i Głębsze Zrozumienie: Deep Trance

Zdrowy sen „o to mi chodziło. Zawsze włączam go przed snem i wstaję wypoczęty.”
Morskie Fale: Kojące Dźwięki Morza Na Głęboki Sen, Medytację i Relaksację

Odprężenie „Przyjemnie sie slucha i to naprawde odpręza. Polecam dla ludzi zestresowanych pracą, po wysłuchaniu nie miałem juz ochoty przywalic wspólpracownikom:)”
Relaksacja Jacobsona – aksamitny głos

Traktuj swoje ciało jak świątynie, spędzisz w niej resztę życia.

–> Darmowe nagrania dostępne są tutaj
–> Płatne tutaj

pozdrawiam słonecznie,
Marek Jacenko
redaktor Relaksacja.pl

P.S. Pani która napisała wiadomość o której piszę na początku wiadomości bardzo serdecznie dziękuję. Dzięki niej powstał ten wpis który mam nadzieję pomoże nam wszystkim się zmotywować 🙂


2 komentarze

Dziś kazdy goni za ideałami, materialnymi sprawami i nie ma czasu na chwilę zatrzymać się by coś dostrzec.
Ja mimo problemów znajduję czas na pracę, zwierzęta, opiekę nad dziećmi i chwilę by się zatrzymać spojrzeć na życie i wyciągnąć jakiś morał z lekcji kazdego dnia. A jak mi jest źle zamykam się i szukam drogi wyjścia z sytuacji.
Jeżeli ktoś chce korzystać z czegoś na co nie ma czasu, to tylko sobie niepotrzebnie głowę zawraca. Analiza to podstawa, działanie-kwestia drugoplanowa.

Patrycja, godz. 08:26

Nagranie jest bardzo dobre, choć go go jeszcze dobrze nie przetestowałam,strona Relaksacja.pl bardzo potrzebna! Dziękuję za możliwość korzystania z niej.

Magda, godz. 08:41

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza