Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Jeśli Masz Mało Czasu na Relaks Użyj Tej Metody

Jednym z największych jeśli nie największym problemem w ćwiczeniach na stres jest konieczność zorganizowania sobie określonego czasu na zrobienie tego.
Na przykład potrzeba godziny. Świetnie, ale czasem masz 5 minut, minutę albo 30 sekund. Więc zrób najlepsze co możesz w czasie jaki masz.
Jeśli masz tylko 30 sekund weź 30 sekund. Włóż całego siebie w te 30 sekund i skorzystaj najwięcej. I to sam w sobie da Ci już duże korzyści. Twoje skupienie, myślenie i postrzeganie się zmieni.

Jeśli możesz przeznaczyć więcej czasu przeznacz więcej ale ważną rzeczą jest postanowienie przeznaczania czasu aby zrobić coś by odnaleźć samego siebie i swoją wewnętrzną równowagę.

Jeśli masz jakieś komentarze albo sugestie proszę wpisz poniżej.


10 komentarzy

Marek, godz. 14:53

Ten utwór jest doskonałym komentarzem. Aby zachować równowagę psychiczną cennym jest każda chwila w której nawiązujemy kontakt ze sobą z naszym ciałem. Czasem wystarczy kilka sekund, aby usłyszeć co ono do nas mówi a czasem co krzyczy i zając się sobą tak jak matka zajmuje się dzieckiem. Pozdrawiam

Ewa, godz. 19:12

to ważne wskazówki, dziękuję! rzeczywiście nie liczy się ilość, ale jakość 🙂
dodaję również coś muzycznego, co kojąco wpływa na mój nastrój…

Ilona, godz. 20:46

Powiem Wam wszystkim tylko tyle , że wspaniałą metodą relaksacji jest trening relaksacyjny Jacobsona. Nie wierzyłem w to,ani trochę , byłem sceptycznie nastawiony. Po 3-4 treningu zaczęło być widać efekty. Polecam !!!! Najlepiej na słuchawkach w łóżku przed snem

buczi79

Marcin, godz. 15:12

Miło się zrobiło i tak spokojnie…Niewiele potrzeba żeby tak się poczuć. Często jednak nawet na chwilę nie potrafię się oderwać od skrzeczącej rzeczywistości a przecież TRZEBA, żeby nie zwariować. Pozdrawiam wzsystkich zestresowanych i życzę chwili dla siebie!

Jola, godz. 16:06

dzieki ze istniejesz i rozsyłasz dobra nowinę, ewa

ewa, godz. 17:47

Witam
Już od dłuższego czasu korzystam z oferty serwisu oraz podsyłanych rad na maila, poza tym wykorzystuje treningi relaksacyjne w treningu złości z agresywnymi dziećmi i młodzieżą prowadząc grupy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej..wbrew pozorom to NAPRAWDĘ DZIAŁA!!!:)
Pozdrawiam i lekkich chwil życzę na każdy dzień.

Łukasz, godz. 20:34

Dziękuję,dziękuje,a Anna Maria Jopek w tym utworze towarzyszy mi zawsze w domu,a aucie…
dziękuję Marku za pozytywne maile
Pozdrawiam majowo Małgosia

Małgosia, godz. 23:58

Witam !
Trening relaksacyjny Jacobsona, to jest super trening. Stosuję go od dłuższego czasu i zauważyłem, że najbardziej mi pomaga w trudnych sytuacjach, w opanowaniu napięcia i szybkim osiągnięciu rozluźnienia. Zauważyłem, że nieraz wystarczy mi tylko kilka napięć i rozluźnienia kilku różnych mięśni i jest ok. Pozdrawiam

Marian, godz. 17:21

Witam!
Trening relaksacyjny Jacobsona jest w porządku.Pomaga się odprężyć i zapomnieć choć na chwilę o codzienności. Mam nadzieje, że trening plus leczenie psychiatryczne przyniosą dobry rezultat.
Pozdrawiam serdecznie.

Anna, godz. 08:59

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza