Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Dlaczego tylko polowa

Dla tych którzy chcą coś zrobić i mieć więcej

Ostatnio przytaczałem badania, które ujawniły, że bogactwo tylko w połowie zależy od wykształcenia. A bogaci poza tym, że są bardziej zadowoleni z życia, bardziej cieszą się swoją pracą. Więc dlaczego nie zostać naprawdę bogatym?

Klika dni temu poznałem bliskiego współpracownika Roberta Kiyosaki. Autora bestsellera pod tytułem Bogaty ojciec, biedny ojciec (ponad 25 milionów sprzedanych książek). Człowieka, który uczy inteligencji… inteligencji finansowej.

Bogaty ojciec, Biedny ojciec jest prawdziwą historią opowiadającą o lekcjach na temat pieniędzy, które autor, Robert Kiyosaki, pobierał u swoich dwóch „ojców”.

Jednemu ojcu, który posiadał doktorat i piastował stanowisko dyrektora departamentu edukacji na Hawajach, nigdy nie starczało pieniędzy do pierwszego i umarł w długach.
Drugi ojciec porzucił szkołę w wieku 13 lat i, realizując swoje życiowe plany, stał się jednym z najbogatszych ludzi na Hawajach.

W Bogatym ojcu, Biednym ojcu autor tłumaczy, jak to zrobić, aby pieniądze pracowały dla nas, zamiast odwrotnie. Szczegóły na temat książki kliknij:
http://bogatyojciec.pl/?A=43374&B=137

Poza książką powstała też genialna gra dla dzieci i dorosłych
Im częściej grasz w tę grę, tym stajesz się bogatszy!
Klikając poniżej możesz sprawdzić, o co chodzi w grze i jak to się dzieje że to działa.
http://bogatyojciec.pl/?A=43374&B=1375Co Ty o tym myślisz?

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza