Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Stres w Pracy: Jak sobie z nim poradzić

Jeśli masz bardzo stresującą Cię pracę najprostszym rozwiązaniem jest…
zmienić pracę. Co oczywiście łatwo mi napisać.

Jeśli koniecznie musisz pracować w mocno stresującym dla Ciebie miejscu proponuje zacząć łatwe w wykonaniu treningi pracy nad stresem. Na przykład darmowy trening Jacobsona lub inne treningi relaksacyjne z lektorem do stosowania w godzinach wieczornych. Całość takiego ćwiczenia zajmuje około 30 minut.

Z jednej strony to dużo, z drugiej bardzo mało. W końcu chodzi o własne zdrowie. A poza tym trening relaksacji jest bardzo przyjemnym doświadczeniem (zobacz opinie).

Możesz też wybrać jedną z metod kontroli stresu w momencie jego występowania.
Na przykład za pomocą treningu oddechu przeponowego (bezpłatny program Calmer)
lub korzystając z urządzenia mierzącego puls Stone.

Do tego spacery i przebywanie w miejscach z możliwie największą
ilością zieleni i natury.

Od czego zacząć?

Proszę zacząć od jednej metody i sprawdzić czy się Tobie spodoba jeśli nie to przejdź do następnej, jeśli tak to stosuj ją dalej sprawdzając kolejne.

W ten sposób nabędziesz lepszych umiejętności kontroli stresu.

Te metody pozwolą Ci w komfortowych warunkach relaksu i skupienia przyjrzeć się konkretnym źródłom stresu i spokojnie opracować odpowiednie rozwiązania.

Życzę wielu sukcesów i radości z życia.Co Ty o tym myślisz?

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza