Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Szczepionka na stres – szkolenie wyjazdowe

Jeden z basenów ośrodka gdzie odbywało się szkolenie relaksacji.

BRAK MIEJSC

Czy Twoja praca związana jest ze stresem? Czy umiejętność zapanowania nad swoimi emocjami to jeden z warunków Twojego sukcesu? Czy często musisz zachować zimną krew i pogodę ducha, niezależnie od tego, że przed sekundą wyprowadzono Cię z równowagi?

Jeżeli tak, to zapewne zainteresuje Cię możliwość zrelaksowania się w ciągu 7 sekund, niezależnie od miejsca i innych okoliczności. Nauczymy Cię tego w ciągu naszego 5-dniowego kursu relaksacji na Riwierze Egejskiej w Turcji. To przede wszystkim.


A co poza tym? Nauczysz się, jak prowadzić bardziej zrelaksowany styl życia na co dzień. Joga, fitness, techniki treningu relaksacji, biofeedback. Nauczymy Cię, jak to wszystko wbudować w codzienne życie, aby czuć się lepiej i w pełni korzystać z zasobów, jakimi dysponujesz.

Po pełen opis kliknij na stronę http://www.relaksacja.pl/Nowosci_w_serwisie/trening_relaksacyjny.htmlCo Ty o tym myślisz?

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza