Szkolenia biofeedback

Praktyk Biofeedback HRV – Szkolenie Online

Jeśli jesteś już uczestnikiem kliknij tutaj.

Jeśli interesuje Cię kurs online zapoznaj się z informacjami poniżej i zobacz co możesz zyskać:

Zapraszamy psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem praktycznego użycia biofeedbacku HRV.

Jedyne szkolenie w języku polskim, z USA, które poprowadzą światowej klasy mistrzowie metod Biofeedback HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce:

 • kontroli stresu,
 • wzrostu koncentracji,
 • leczeniu depresji,
 • i zaburzeń lękowych.
 • Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania.

Sprawdza się w pracy z dorosłymi i dziećmi.

Czas Trwania: 5 dni. Następnie roczny dostęp w dowolnym terminie i czasie do materiałów 24/7.

Prowadzący

Richard Gevirtz
Profesor psychologii klinicznej na Uniwersytecie Alliant w San Diego w Kalifornii. Wprowadził biofeedback HRV do powszechnego użycia w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie setki opublikowanych badań naukowych z użyciem Biofeedbacku HRV.
Inna Khazan
Dr Khazan, na co dzień wykłada na Harvardzie, w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi też swoją praktykę psychologiczną. Autorka książek z biofeedbacku w połączeniu z technikami mindfulness. Znana z tego, że potrafi teorię przekuć w praktykę. Dr Inna Khazan specjalizuję się w terapii poznawczo-behawioralnej opartej na uważności oraz biofeedbacku w pracy z różnymi zaburzeniami psychofizjologicznymi, takimi jak lęk, depresja, bóle głowy, przewlekłe bóle, nadciśnienie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, stres i bezsenność. Współpracuje również z osobami, które chcą poprawić swoje wyniki w pracy lub w sporcie.
Marek Jacenko
Pionier i prekursor biofeedbacków na rynku polskim. Podwójny inżynier i magister robotyki, współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines, autor narzędzi biofeedback. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Współpracuje z badaczami z Rosji i Stanów Zjednoczonych. Pracuje nad tym, aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze oraz bardziej przystępne dla każdego.

Otrzymasz komplet wiedzy i narzędzi do praktykowania biofeedbacku

Cel szkolenia: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV. Od uruchomienia do pracy z konkretnymi przypadkami.

Miejsce i czas: codziennie online od poniedziałku do piątku na stronie szkolenia będą udostępniane nowe materiały oraz wskazówki, jak krok po kroku wykonywać konkretne zadania. W praktyce, to ok godzina zajęć dziennie. Do lekcji video dołączone będą dodatkowe materiały w formie tekstów, testów i ćwiczeń, a trenerom będzie można zadawać pytania i uzyskiwać indywidualne porady.

Następnie przez cały rok będą dostępne wszystkie materiały, aby można było na spokojnie wracać do dowolnego z nich lub swoim tempem przerobić cały materiał.

Przebieg Zajęć

Dr Gevirtz przedstawi podstawy naukowe, dr Khazan pokaże jak teorię zamienić na praktykę, a mgr inż. Jacenko pomoże zdobytą wiedzę wykorzystać do Twoich celów używając narzędzi i funkcji programu biofeedback Stone wprost na Twoim komputerze.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz Certyfikat Ukończenia Szkolenia, wysyłany pocztą tradycyjną prosto z Biofeedback Labs ze Stanów Zjednoczonych.

To ogromna okazja, aby czerpać wiedzę bezpośrednio od światowej klasy badaczy i praktyków biofeedbacku. Z pełnym tłumaczeniem na język polski. Z możliwością zadawania bezpośrednich pytań, które włącznie z odpowiedziami od razu będą tłumaczone po polsku.

Szkolenie składa się z części teoretycznej, technicznej oraz, w największej części, praktycznej. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Zrozumienie metody biofeedback

Poznasz metodę biofeedback wprost od praktyków, których życiową misją i powołaniem stało się pomaganie ludziom przy pomocy biofeedbacku HRV.

Konfiguracja – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak montować czujnik, i ustawiać program. Jeśli zechcesz, skorzystamy z programu do zdalnego podglądu ekranu. Zainstalujemy i skonfigurujemy za Ciebie całe oprogramowanie (indywidualnie dla każdego z uczestników, w umówionym terminie na początku szkolenia.)

Praktyka – najbardziej obszerna część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV, metodą, jaką stosuje najczęściej dr Gevirtz oraz dr Khazan. Dowiesz się, co robić podczas sesji, jak interpretować wyniki i monitorować postępy, w tym opracowywać indywidualne plany treningowe. To gotowe do użycia protokoły na udany biofeedback.

Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

 • Wersja samo szkolenie bez urządzenia 970zł
 • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus 1970zł (Oszczędzasz w porównaniu z zakupem osobno szkolenia i Stone Pro Plus.)

Co zawiera

 • Szkolenie online prowadzone przez 3 trenerów.
 • Możliwość zadawania pytań światowym autorytetom z biofeedbacku HRV oraz indywidualną pomoc przy uruchomieniu całego systemu na Twoim komputerze.
 • Materiały szkoleniowe.
 • W opcji z urządzeniem zawiera biofeedback HRV Stone Pro Plus.

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 30 osób.

Regulamin szkolenia można zobaczyć tutaj. Zapisanie się oznacza akceptację regulaminu.

Gwarancja – Testuj na moje ryzyko

Gwarancja 100% satysfakcji.
Daję Ci kurs do przetestowania na 2 pierwsze dni. Zostajesz do końca tylko wtedy, gdy spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli miałoby się stać inaczej, zgłaszasz że rezygnujesz a ja zwracam Ci pieniądze. Bez zadawania dodatkowych pytań. Oddajemy pełną kwotę kursu. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać

Życzę wielu sukcesów i ciekawych odkryć wszystkim obecnym i
przyszłym użytkownikom biofeedbacku,

podpis

Zapisy

Aby się zapisać wypełnij formularz poniżej i kliknij przycisk „Zapisz Mnie Teraz”.

Praktyk Biofeedback HRV – Warsztaty Szkoleniowe

Wyprzedane.
Zobacz inne szkolenia.


Miejsce: Trójmiasto (ul. Rzemieślnicza 3 81-855 Sopot)

Zapraszamy psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem praktycznego użycia biofeedbacku HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce kontroli stresu, leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania. Sprawdza się w pracy z dorosłymi i dziećmi.

Cel warsztatów: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV. Od uruchomienia do pracy z konkretnymi przypadkami.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz certyfikat.

Przebieg Warsztatów

Jest to szkolenie całodniowe. Prowadzone, przez większą część, w formie warsztatów. Składa się z części teoretycznej, technicznej i, w największej części, praktycznej.

Projektant systemów biofeedback oraz dwójka psychologów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy z biofeedbackiem pomogą poznać Ci metodę biofeedback HRV. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Zrozumienie metody biofeedback

Dowiesz się na czym polega metoda biofeedback oraz poznasz szczegóły biofeedbacku HRV.

Konfiguracja – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak montować czujnik, i skonfigurować program. Polecamy przynieść własny komputer aby od razu na nim pracować.

Praktyka – najbardziej obszerna, warsztatowa część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV. Wywiad przed sesją treningową. Co robić podczas sesji. Jak interpretować wyniki i monitorować postępy. Jak opracować indywidualny plan treningów. Gotowe do użycia protokoły na udany biofeedback.

Prowadzący

Paweł Habrat
Psycholog sportu, psycholog olimpijski, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in. z tenisistami, kierowcami rajdowymi, strzelcami, koszykarzami. Współautor testów i narzędzi diagnostyczno-treningowych.
Anna Ussorowska
Doktorantka psychologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. Specjalizuje się w przygotowaniu mentalnym zawodników uprawiających sporty zespołowe. Na co dzień pracuje w Technice Zwycięstwa, w szkole sportowej oraz klubie sportowym. Ekspert Football Lab z zakresu treningu mentalnego.
Marek Jacenko
Autor narzędzi biofeedback. Posiada dwa tytuły inżyniera oraz tytuł magistra robotyki. Współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Pionier biofeedbacków, współpracuje z badaczami z Rosji i Stanów Zjednoczonych. Pracuje nad tym aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze i bardziej przystępne dla każdego.
Poprzednie Edycje Szkolenia Biofeedback
(Zdjęcia z poprzednich edycji szkolenia)

Harmonogram

Program może ulec małym zmianom.
10:00 – 10:30 Rejestracja Uczestników. Przekąski.
10:30 – 11:15 Biofeedback, jako metoda – wprowadzenie. Zasada działania i historia biofeedbacku. Rodzaje metod biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat.
11:15 – 11:45 Psychofizjologia biofeedbacku. Prowadzi Anna Ussorowska.
11:45 – 11:50 Przerwa.
11:50 – 12:35 Biofeedback HRV od powstania. Szczegóły działania biofeedbacków HRV. Wskaźniki biofeedbacku HRV, – co oznaczają i jak interpretować ich zmiany. Prowadzi Marek Jacenko
12:35 – 12:40 Przerwa.
12:40 – 13:20 Przed sesją: konfiguracja oprogramowania, czujniki, ich zastosowane i sposoby montażu. Prowadzi Marek Jacenko

Warsztat: Instalacja, ustawienie oprogramowania i czujników na komputerach uczestników.
13:20 – 13:25 Przerwa.
13:25 – 14:25 Wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas treningu biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat i Anna Ussorowska.
14.30 – 15.00 Przerwa lunchowa.
Zastosowania Praktyczne Biofeedbacku – Trzy Protokoły treningowe.

Każdy z poniższych protokołów składa się z omówienia, przykładowej sesji na żywo oraz części warsztatowej. Część warszatowa to trening z biofeedbackiem w grupach 2 osobowych, z pomocą prowadzących.
15:00 – 15:55 Protokół Sesji Treningowej I – Biofeedback free flow. Prowadzi Paweł Habrat.
15:55 – 16:50 Protokół Sesji Treningowej II – Biofeedback z prowadzeniem słownym. Prowadzi Anna Ussorowska.
16:50 – 17:45 Protokół Sesji Treningowej III – Oddech rezonansowy z biofeedbackiem. Prowadzi Marek Jacenko
17.45 – 18.00 Podsumowanie i zakończenie szkolenia. Rozdanie certyfikatów.

Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

 • Wersja samo szkolenie bez urządzenia 890zł
 • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus 1890zł (Oszczędzasz w porównaniu z zakupem osobno szkolenia i Stone Pro Plus.)

Co zawiera

 • Całodzienne szkolenie i warsztaty prowadzone przez 3 trenerów.
 • Wyżywanie podczas szkolenia (przekąski, przerwy kawowe i lunch).
 • Materiały szkoleniowe.
 • W opcji z urządzeniem zawiera biofeedback HRV Stone Pro Plus.

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 16 osób.

Regulamin szkolenia można zobaczyć tutaj. Zapisanie się oznacza akceptację regulaminu.

Aby się zapisać wypełnij formularz poniżej i kliknij przycisk “Zapisz Mnie Teraz”.


Brak Miejsc


Praktyk Biofeedback HRV – Warsztaty Szkoleniowe

Wyprzedane.

Termin: Sobota 3 października 2020 w godz. 10-18
Miejsce: Online Na Żywo.
To ostatni termin szkolenia na żywo w Tym roku!

Zapraszamy psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem praktycznego użycia biofeedbacku HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce kontroli stresu, leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania. Sprawdza się w pracy z dorosłymi i dziećmi.

Cel warsztatów: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV. Od uruchomienia do pracy z konkretnymi przypadkami.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz certyfikat.

Przebieg Warsztatów

Jest to szkolenie całodniowe. Prowadzone, przez większą część, w formie warsztatów. Składa się z części teoretycznej, technicznej i, w największej części, praktycznej.

Projektant systemów biofeedback oraz dwójka psychologów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy z biofeedbackiem pomogą poznać Ci metodę biofeedback HRV. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Zrozumienie metody biofeedback

Dowiesz się na czym polega metoda biofeedback oraz poznasz szczegóły biofeedbacku HRV.

Konfiguracja – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak montować czujnik, i skonfigurować program. Polecamy przynieść własny komputer aby od razu na nim pracować.

Praktyka – najbardziej obszerna, warsztatowa część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV. Wywiad przed sesją treningową. Co robić podczas sesji. Jak interpretować wyniki i monitorować postępy. Jak opracować indywidualny plan treningów. Gotowe do użycia protokoły na udany biofeedback.

Prowadzący

Paweł Habrat
Psycholog sportu, psycholog olimpijski, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in. z tenisistami, kierowcami rajdowymi, strzelcami, koszykarzami. Współautor testów i narzędzi diagnostyczno-treningowych.
Anna Ussorowska
Doktorantka psychologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. Specjalizuje się w przygotowaniu mentalnym zawodników uprawiających sporty zespołowe. Na co dzień pracuje w Technice Zwycięstwa, w szkole sportowej oraz klubie sportowym. Ekspert Football Lab z zakresu treningu mentalnego.
Daniel Krokosz
Psycholog sportu i wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Współpracuje z zawodnikami, pomagając im w przygotowaniach do zawodów rangi ogólnopolskiej a także do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Specjalizuje się w nauce skutecznego radzenia sobie ze stresem, w technikach utrzymania koncentracji. W swojej pracy korzysta z nowoczesnych technologii w psychologii sportu m.in. takich jak: EEG neurofeedback czy HRV biofeedback.
Marek Jacenko
Autor narzędzi biofeedback. Posiada dwa tytuły inżyniera oraz tytuł magistra robotyki. Współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Pionier biofeedbacków, współpracuje z badaczami z Rosji i Stanów Zjednoczonych. Pracuje nad tym aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze i bardziej przystępne dla każdego.
Poprzednie Edycje Szkolenia Biofeedback
(Zdjęcia z poprzednich edycji szkolenia)

Harmonogram

Program może ulec małym zmianom.
10:00 – 10:30 Rejestracja Uczestników. Dołączanie do grupy Zoom.
10:30 – 10:55 Powitanie uczestników. Wstęp.
10:55 – 11:15 Biofeedback, jako metoda – wprowadzenie. Zasada działania i historia biofeedbacku. Rodzaje metod biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat.
11:15 – 11:35 Psychofizjologia biofeedbacku. Prowadzi Anna Ussorowska.
11:35 – 11:45 Przerwa.
11:45 – 12:30 Psychofizjologia biofeedbacku HRV. Prowadzi Daniel Krokosz.
12:30 – 12:35 Przerwa.
12:35 – 13:05 Biofeedback HRV od powstania. Szczegóły działania biofeedbacków HRV. Wskaźniki biofeedbacku HRV, – co oznaczają i jak interpretować ich zmiany. Prowadzi Marek Jacenko
13:05 – 13:10 Przerwa.
12:40 – 13:20 Przed sesją: konfiguracja oprogramowania, czujniki, ich zastosowane i sposoby montażu. Prowadzi Marek Jacenko

Warsztat: Instalacja, ustawienie oprogramowania i czujników na komputerach uczestników.
13:20 – 13:25 Przerwa.
13:25 – 13:55 Praktyczne rady o biofeedbacku HRV. Prowadzi Daniel Krokosz.
13:55 – 14:15 Wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas treningu biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat i Anna Ussorowska.
14.15 – 15.00 Przerwa lunchowa.
Zastosowania Praktyczne Biofeedbacku – Trzy Protokoły treningowe.

Każdy z poniższych protokołów składa się z omówienia, przykładowej sesji na żywo oraz części warsztatowej. Część warszatowa to trening z biofeedbackiem, z pomocą prowadzących.
15:00 – 15:55 Protokół Sesji Treningowej I – Biofeedback free flow. Prowadzi Paweł Habrat.
15:55 – 16:50 Protokół Sesji Treningowej II – Biofeedback z prowadzeniem słownym. Prowadzi Anna Ussorowska.
16:50 – 17:45 Protokół Sesji Treningowej III – Oddech rezonansowy z biofeedbackiem. Prowadzi Marek Jacenko
17.45 – 18.00 Podsumowanie i zakończenie szkolenia.

Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

 • Wersja samo szkolenie bez urządzenia 970zł
 • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus 1970zł (Oszczędzasz w porównaniu z zakupem osobno szkolenia i Stone Pro Plus.)

Co zawiera

 • Całodzienne szkolenie i warsztaty prowadzone przez 3 trenerów.
 • Materiały szkoleniowe w formie do pobrania.
 • W opcji z urządzeniem zawiera biofeedback HRV Stone Pro Plus.
 • Certyfikat na zakończenie (wysyłany elektronicznie lub pocztą tradycyjną).

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 16 osób.

Regulamin szkolenia można zobaczyć tutaj. Zapisanie się oznacza akceptację regulaminu.

Wyprzedane.

Aby otrzymać informacje o nowych szkoleniach z biofeedbacku HRV proszę kliknąć tutaj i wypełnić krótki formularz.


Praktyk Biofeedback HRV – Warsztaty Szkoleniowe

Wyprzedane!

Zapisy na nowe szkolenie: kliknij tutaj

Termin: Sobota 19 Października 2019 w godz. 10-18
Miejsce: Warszawa  (Ul. Twarda 1, 900m od dworca centralnego)

Brak miejsc.

Zapraszamy na szkolenie psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem praktycznego użycia biofeedbacku HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce kontroli stresu, leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania. Sprawdza się w pracy z dorosłymi i dziećmi.

Cel warsztatów: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV. Od uruchomienia do pracy z konkretnymi przypadkami.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz certyfikat.

Przebieg Warsztatów

Jest to szkolenie całodniowe. Prowadzone, przez większą część, w formie warsztatów. Składa się z części teoretycznej, technicznej i, w największej części, praktycznej.

Projektant systemów biofeedback oraz dwójka psychologów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy z biofeedbackiem pomogą poznać Ci metodę biofeedback HRV. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Zrozumienie metody biofeedback

Dowiesz się na czym polega metoda biofeedback oraz poznasz szczegóły biofeedbacku HRV.

Konfiguracja – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak montować czujnik, i skonfigurować program. Polecamy przynieść własny komputer aby od razu na nim pracować.

Praktyka – najbardziej obszerna, warsztatowa część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV. Wywiad przed sesją treningową. Co robić podczas sesji. Jak interpretować wyniki i monitorować postępy. Jak opracować indywidualny plan treningów. Gotowe do użycia protokoły na udany biofeedback.

Prowadzący

Paweł Habrat
Psycholog sportu, psycholog olimpijski, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in. z tenisistami, kierowcami rajdowymi, strzelcami, koszykarzami. Współautor testów i narzędzi diagnostyczno-treningowych.
Anna Ussorowska
Doktorantka psychologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. Specjalizuje się w przygotowaniu mentalnym zawodników uprawiających sporty zespołowe. Na co dzień pracuje w Technice Zwycięstwa, w szkole sportowej oraz klubie sportowym. Ekspert Football Lab z zakresu treningu mentalnego.
Marek Jacenko
Autor narzędzi biofeedback. Posiada dwa tytuły inżyniera oraz tytuł magistra robotyki. Współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Pionier biofeedbacków, współpracuje z badaczami z Rosji i Stanów Zjednoczonych. Pracuje nad tym aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze i bardziej przystępne dla każdego.
(Zdjęcia z poprzedniej, sportowej edycji szkolenia)

Harmonogram

Program może ulec małym zmianom.
10:00 – 10:30 Rejestracja Uczestników. Przekąski.
10:30 – 11:15 Biofeedback, jako metoda – wprowadzenie. Zasada działania i historia biofeedbacku. Rodzaje metod biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat.
11:15 – 11:45 Psychofizjologia biofeedbacku. Prowadzi Anna Ussorowska.
11:45 – 11:50 Przerwa.
11:50 – 12:35 Biofeedback HRV od powstania. Szczegóły działania biofeedbacków HRV. Wskaźniki biofeedbacku HRV, – co oznaczają i jak interpretować ich zmiany. Prowadzi Marek Jacenko
12:35 – 12:40 Przerwa.
12:40 – 13:20 Przed sesją: konfiguracja oprogramowania, czujniki, ich zastosowane i sposoby montażu. Prowadzi Marek Jacenko

Warsztat: Instalacja, ustawienie oprogramowania i czujników na komputerach uczestników.
13:20 – 13:25 Przerwa.
13:25 – 14:25 Wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas treningu biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat i Anna Ussorowska.
14.30 – 15.00 Przerwa lunchowa.
Zastosowania Praktyczne Biofeedbacku – Trzy Protokoły treningowe.

Każdy z poniższych protokołów składa się z omówienia, przykładowej sesji na żywo oraz części warsztatowej. Część warszatowa to trening z biofeedbackiem w grupach 2 osobowych, z pomocą prowadzących.
15:00 – 15:55 Protokół Sesji Treningowej I – Biofeedback free flow. Prowadzi Paweł Habrat.
15:55 – 16:50 Protokół Sesji Treningowej II – Biofeedback z prowadzeniem słownym. Prowadzi Anna Ussorowska.
16:50 – 17:45 Protokół Sesji Treningowej III – Oddech rezonansowy z biofeedbackiem. Prowadzi Marek Jacenko
17.45 – 18.00 Podsumowanie i zakończenie szkolenia. Rozdanie certyfikatów.

Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

 • Wersja samo szkolenie bez urządzenia 970zł
 • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus 1970zł

Co zawiera

 • Całodzienne szkolenie i warsztaty prowadzone przez 3 trenerów.
 • Wyżywanie podczas szkolenia (przekąski, przerwy kawowe i lunch).
 • Materiały szkoleniowe.
 • W opcji z urządzeniem zawiera biofeedback HRV Stone Pro Plus.

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 16 osób.

Brak miejsc

Mamy komplet uczestników. Regulamin szkolenia można zobaczyć tutaj. Zapisanie się oznacza akceptację regulaminu.

Aby otrzymać informacje o nowych szkoleniach z biofeedbacku HRV proszę kliknąć tutaj i wypełnić krótki formularz.


Szkolenie Biofeedback HRV

Wyprzedane.
Zapisy na inne szkolenia: kliknij tutaj


Miejsce: centrum Warszawy  (Ul. Twarda 1, 900m od dworca centralnego)

Zapraszamy na szkolenie psychologów, psychiatrów, coachów i wszystkich zainteresowany poznaniem praktycznego użycia biofeedbacku HRV.

Cel szkolenia: nauczyć praktycznych metod użycia biofeedbacku HRV.

Jak pokazują badania, biofeedback HRV to sprawdzone narzędzie w nauce kontroli stresu, leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Ale też pomoc dla osób zdrowych w celu poprawy wydajności i opanowania.

Nauczysz się pracować metodami biofeedback z innymi i nad sobą. A na zakończenie szkolenia uzyskasz certyfikat.

Przebieg Szkolenia

Jest to szkolenie całodniowe. Składa się z części teoretycznej, technicznej i, w największej części, praktycznej.

Projektant systemów biofeedback oraz dwójka psychologów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy z biofeedbackiem pomogą poznać Ci metodę biofeedback HRV. Od ustawienia po sprawdzone metody treningu.

Teoria – Zrozumienie metody biofeedback

Dowiesz się na czym polega metoda biofeedback oraz poznasz szczegóły biofeedbacku HRV.

Technika – Jak najlepiej ustawić system

Poznasz jak najlepiej montować czujnik, i skonfigurować program. Można przynieść własny komputer aby od razu na nim pracować.

Praktyka – najbardziej obszerna, warsztatowa część szkolenia

Poznasz konkretne procedury użycia biofeedbacku HRV. Wywiad przed sesją treningową. Co robić podczas sesji. Jak interpretować wyniki i monitorować postępy. Jak opracować indywidualny plan treningów. Gotowe do użycia protokoły na udany biofeedback.

Prowadzący

Paweł Habrat
Psycholog sportu, psycholog olimpijski, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Podkomisji Psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współpracuje z Polskim Związkiem Tenisowym. Pracuje indywidualnie z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych m.in. z tenisistami, kierowcami rajdowymi, strzelcami, koszykarzami. Współautor testów i narzędzi diagnostyczno-treningowych.
Anna Ussorowska
Doktorantka psychologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. Specjalizuje się w przygotowaniu mentalnym zawodników uprawiających sporty zespołowe. Na co dzień pracuje w Technice Zwycięstwa, w szkole sportowej oraz klubie sportowym. Ekspert Football Lab z zakresu treningu mentalnego.
Marek Jacenko
Autor narzędzi biofeedback. Posiada dwa tytuły inżyniera oraz tytuł magistra robotyki. Współtwórca systemów biofeedback GSR i HRV oraz stymulatorów AVS mind machines. Projektant oprogramowania do narzędzi Stone i Flow HRV. Pracuje nad tym aby odkrywanie mocy własnego umysłu było prostsze, ciekawsze i bardziej przystępne dla każdego.
(Zdjęcia z poprzedniej, sportowej edycji szkolenia)

Harmonogram

10:00 – 10:30 Rejestracja Uczestników. Przekąski.
10:30 – 11:15 Biofeedback, jako metoda – wprowadzenie. Zasada działania i historia biofeedbacku. Rodzaje metod biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat.
11:15 – 11:45 Psychofizjologia biofeedbacku. Prowadzi Anna Ussorowska.
11:45 – 11:50 Przerwa.
11:50 – 12:35 Biofeedback HRV od powstania. Szczegóły działania biofeedbacków HRV. Wskaźniki biofeedbacku HRV, – co oznaczają i jak interpretować ich zmiany. Prowadzi Marek Jacenko
12:35 – 12:40 Przerwa.
12:40 – 13:20 Przed sesją: konfiguracja oprogramowania, czujniki, ich zastosowane i sposoby montażu. Prowadzi Marek Jacenko
13:20 – 13:25 Przerwa.
13:25 – 14:25 Wskazówki, na co zwrócić uwagę podczas treningu biofeedback. Prowadzi Paweł Habrat i Anna Ussorowska.
14.30 – 15.00 Przerwa lunchowa.
Przykładowe sesje na żywo:
15:00 – 15:20 Protokół Sesji Treningowej I – Biofeedback free flow. Prowadzi Paweł Habrat.
15:20 – 15:40 Protokół Sesji Treningowej II – Biofeedback z prowadzeniem słownym. Prowadzi Anna Ussorowska.
15:40 – 16:00 Protokół Sesji Treningowej III – Oddech rezonansowy z biofeedbackiem. Prowadzi Marek Jacenko
16:00 – 16:05 Przerwa.
16.05 – 17.50 Zastosowania Praktyczne Biofeedbacku. Praca z biofeedbackiem w grupach 2 osobowych, z pomocą prowadzących.
17.50 – 18.00 Podsumowanie i zakończenie szkolenia. Rozdanie certyfikatów.

Opcje Szkolenia

Szkolenie dostępne jest w opcji z biofeedbackiem Stone w wersji Pro Plus lub bez niego.

 • Wersja samo szkolenie bez urządzenia
 • Z urządzeniem biofeedback Stone Pro Plus (Oszczędzasz w porównaniu z zakupem osobno szkolenia i Stone Pro Plus.)

Uwaga: Szkolenie w tym formacie odbędzie się tylko raz.

Co zawiera

 • Całodzienne szkolenie i warsztaty prowadzone przez 3 trenerów.
 • Wyżywanie podczas szkolenia (przekąski, przerwy kawowe i lunch).
 • Materiały szkoleniowe.
 • W opcji z urządzeniem zawiera biofeedback HRV Stone Pro Plus.

Aby dać każdemu z uczestników maksimum komfortu ograniczamy ilość miejsc do 16 osób.

Zapisy

Aby się zapisać wypełnij formularz poniżej i kliknij przycisk “Zapisz Mnie Teraz”.

Zapisy Zakończone. Brak Miejsc.


To szkolenie już się odbyło. Zapisy na nowe szkolenie: kliknij tutaj

Biofeedback HRV w sporcie – szkolenie warsztatowe

Wyprzedane.


Zobacz: Inne szkolenie biofeedback tutaj.

Szkolenie dla psychologów sportu, trenerów mentalnych oraz trenerów piłki nożnej.

Szkolenie certyfikowane.

Szkolenie Biofeedback HRV w sporcie to kompleksowe szkolenie prowadzone w formie warsztatów, którego celem jest dostarczenie informacji o tym, czym jest metoda biofeedback oraz w jaki sposób praktycznie ją wykorzystać w pracy ze sportowcami.

Biofeedback to metoda, która dostarcza informacji zwrotnych o wydajności zawodnika sprawiając, że wzrasta jego samoświadomość oraz kontrola nad własnym ciałem. Historia Biofeedback sięga lat siedemdziesiątych i wówczas była wykorzystywana między innymi w bieżącej działalności NASA. W Polsce stała się popularna dzięki współpracy prof. Jana Blacharza z Adamem Małyszem, który jak sam podkreśla, była jednym z elementów wchodzących skład jego treningu mającym istotny wpływ na jego sukcesy.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w 3 obszarach, w których Biofeedback HRV oddziałuje pozytywnie na sportowców:

 • umiejętności efektywnego relaksowania,
 • umiejętności efektywnej koncentracji uwagi,
 • umiejętność efektywnego zarządzania poziomem własnej energii.

Głównym założeniem szkolenia jest jego praktyczny charakter oraz kameralna grupa odbiorców, a niewątpliwym atutem, możliwość samodzielnego sprawdzenia poznanych podczas szkolenia technik wykorzystywanych przez sportowców w oparciu o Biofeedback HRV.

 1. Otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, sygnowany przez Relaksacja.pl
 2. Dowiesz się czym jest metoda Biofeedback HRV oraz w jaki sposób można ją zastosować do optymalizacji konkretnych umiejętności w sporcie.
 3. Szczegółowo poznasz zasady działania Biofeedbacku.
 4. Pogłębisz wiedzę o podstawowych elementach psychofizycznych związanych z funkcjonowaniem sportowców.
 5. Dowiesz się o najczęstszych błędach i trudnościach związanych z zastosowaniem metody oraz sposobach ich eliminacji na bazie przykładów z własnych praktyk.
 6. Poznasz najczęstsze sposoby regulacji pobudzenia stosowane przez najlepszych sportowców na świecie.
  Możliwość samodzielnej pracy metodą Biofeedback.
 7. Otrzymasz dużą dawkę wiedzy popartej bezpośrednią praktyką na urządzeniach Biofeedback HRV.

Przygotowanie Szkolenia i Warsztatów

Paweł Habrat

Psycholog sportu z nominacją Psychologa Olimpijskiego przy Polskim Komitecie Olimpijskim, członek Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, podkomisji psychologicznej w Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Pełna notka tutaj.

Marek JacenkoMarek Jacenko

Autor systemów biofeedback, książek i szkoleń z psychologi stresu i neurotechnologii. Pełna notka tutaj.

Certyfikat

To szkolenie już się odbyło.
Zobacz: Przyszłe szkolenie biofeedback tutaj.