Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Szkolenie dla jednych z najbardziej zestresowanych na świecie

Polska Agencja Żeglugi PowietrznejKilka tygodni współtworzyliśmy zamknięte szkolenie kontrolerów ruchu lotniczego dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Wykład, prezentacja i ćwiczenia z róznych rodzajów systemów biofeedback. Całość z żywiołowym udziałem słuchaczy.

Po co kontrolerom biofeedback?

Badania wykazują, że kontroler ruchu lotniczego to jedna z najbardziej stresujących profesji na świecie. Na czym polega największa trudność? Kontroler musi wciąż przewidywać, jak zaplanować sytuację w przestrzeni powietrznej w danym momencie, by zapewnić sprawny i co najważniejsze – bezpieczny lot każdemu statkowi powietrznemu. Poza tym, co nie mniej ważne, powinien potrafić zareagować prawidłowo na każdą najmniej spodziewaną sytuację, jaka może mieć miejsce w jego przestrzeni powietrznej. A sytuacja ta potrafi zmieniać się błyskawicznie.

Na podstawie materiałów  Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Grupa słuchaczy okazała się niesłychanie odprężona. Już na wstępie okzało się że  ich umiejętności relaksu i reakcji w sytuacjach stresowych znacznie przewyższa „średnią krajową”. Serdecznie gratulujemy. Tym bardziej że mimo tak dobrych umiejętności uczestnicy byli fantastycznie pochłonięci poznawaniem nowych metod relaksacji.


2 komentarze

Zazdroszczę wszystkim uczestnikom możliwości udziału w takim szkoleniu. Bardzo mnie ta tematyka interesuje ale nie mam możliwości skorzystania ze sprzetu i pogłebienia na ten temat wiedzy.

Hanna, godz. 16:52

Hi every one.Ogladam wasza strone i wyglada na to ,ze pracujemy wspolnie na biofeedback tylko w innych krajach.Mam jednak inny sprzet choc tez biofeedback.Ciekawi mnie wasz trening .Bylam w Polsce na tych wakacjach ale nie moglam spotkac nikogo kto robi to co Wy .Tutaj w Kanadzie prowadze wlasna klinike juz trzy lata,robimy fantastyczne rzeczy z balansowaniem systemu nerwoewgo.Jestem certyfikowanym specjalista przez NTCB W sTANACH, z zawodu nauczyciel ,mam tez sporo dyplomow z medycyny naturalnej .Interesuje mnie wymiana doswiadczen i neurofeedback .Gratuluje dzialalnosci i odwagi ,nie znam przepisow prawnych w Polsce prowadzenia tego typu dzialanosci ,u nas jest to rygorystyczne ,ciagla egzaminy i certyfikaty .Mam nadzieje ,ze uda sie nam wspolpracowac ,mam duzo pomyslow.pozdrawiam wieslawa

wieslawa, godz. 22:20

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza