Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Warsztaty Biofeedback HRV

Kolejne fantastycznie przyjęte warsztaty szkoleniowe z biofeedbacku sercowego HRV za nami.

Prowadzone przez trzech trenerów i jednego, niezapowiadanego wcześniej gościa specjalnego, Daniela Krokosza! Daniel opowiedział o swoich praktycznych doświadczeniach z biofeedbackiem sercowym Stone. Przedstawił swoje procedury pracy. Podał konkretne przypadki użycia narzędzia biofeedback ze swojej praktyki.

Warsztaty szkoleniowe biofeedback HRV prowadzone przez Marka Jacenko, Annę Ussorowską i Pawła Habrata.

Butikowe szkolenie, w grupie kilkunastu osób. Fantastyczne warunki do pracy i nauki biofeedbacku HRV od podstaw do zastosowania w swojej codziennej pracy psychologa, trenera czy na własne potrzeby.

Gościliśmy osoby pracujące, na co dzień z innymi: specjalistów prowadzących własne praktyki, psychologów szkolnych i sportowych, ale też osoby chcące poznać tą metodę do treningu samodzielnego.

Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z biofeedbackiem, niektórzy biofeedback HRV chcieli poznać, jako rozszerzenie do biofeedbacku EEG. Metoda biofeedbacku HRV okazała się dawać błyskawiczne i bardzo czytelne informacje na temat wewnętrznego stanu osoby podłączonej.

Był czas na pytania wszystkich uczestników i ustawienie sprzętu na każdym z komputerów.

Dziękujemy za fantastyczne przyjęcie!

INFORMACJA: W tym roku planujemy jeszcze tylko jedną edycję tego szkolenia w Warszawie. Po szczegóły kliknij tutajCo Ty o tym myślisz?

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza