Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Nowy Program do Treningu Biofeedback

Od dziś dostępny jest Resonance Breathing – najnowszy program treningowy dla biofeedbacków Stone w wersji Pro Plus.

Poza oprogramowaniem zestaw zawiera obszerną, 8 stronicową instrukcję wyjaśniająca jak przeprowadzić trening.

Program ten dostępny jest dla posiadacz Stone w wersji Pro Plus.

Posiadcze wersji Pro mogą nabyć rozszerzenie do Pro Plus tutaj.

Cel treningu oddychania rezonansowego – Resonace Breathing

Idealnie byłoby opanować technikę tak, aby w jednym oddechu wywołać w sobie stan flow: stan wyciszenia, opanowania i skupienia jednocześnie.
Po wykonaniu serii ćwiczeń i opanowaniu techniki rezonansowego oddychania można używać jej błyskawicznie, w praktycznie każdych warunkach. W ciągu 2-3 oddechów można uzyskać stan flow. Umiejętność bardzo przydatna np. dla sportowców przed wykonaniem kluczowego ruchu w grze.

Oprogramowanie polega znaleźć prędkość oddychania rezonansowego dla danej osoby.

Poniżej przykładowe podsumowanie treningu:

Trening biofeedback: oddech rezonansowy.

Na wykresie można odczytać że dana osoba uzyskuje najlepsze wyniki przy oddychaniu z prędkością 6.5 oddechów na minutę. Wskazuje na to największe średnie HRV (niebiesko-zielone słupki) oraz największa ilość punktów Flow (pomarańczowa linia) dla tej prędkości oddychania.

Po odczytaniu najlepszej prędkości oddychania dalszy trening oddechowy można prowadzić już bez biofeedbacku, z płatnym programem Flowmax lub darmowym Calmer .

Program ten będzie dokładnie omawiany na szkoleniu biofeedback 2 marca. Po szczegóły na temat szkolenia kliknij tutaj.7 komentarzy

Jestem zainteresowany rozszerzeniem z Pro do Pro Plus, ale bez czujnika na palec, bo wcześniej już taki sobie kupiłem u was, jako „poręczniejszy”, a ten na ucho już leży w szufladzie nieużywany.

Adam, godz. 17:49

Skąd taka cena.

Eugeniusz, godz. 06:06

Cena za czujnik i program to 199zł. Za drogo, za tanio?
Adam, jeśli potrzebujesz tylko program mogę zaoferować 50% zniżki. W ostatnim kroku składania zamówienia jest pole uwagi, proszę wpisz że zamawiasz bez czujnika ze zniżką 50%.

Marek, godz. 13:40

Czy jest możliwe rozszerzenie Pro Plus dla użytkowników Stone Family (bez czujnika na palec, bo taki mam)? Czy to będzie działać i ile kosztuje?

Jakub, godz. 22:08

Tak, można rozszerzyć ze Stone Family (Obecnie Home) do Stone Pro Plus. W takim celu najpierw należy zamówić zmianę z Family na Pro, następnie z Pro na Pro Plus.
Ceny i szczegóły http://relaksacja.pl/biofeedback–shop/shop/list/005/biofeedback_stone_gleboki_relaks_i_skupienie_na_zawolanie.html

Marek, godz. 20:49

Jak pobrać aktualizację to biofeedback stone pro?

Proszę o odpowiedź na email (link)

Dziękuje

Piotr, godz. 22:53

Piotrze, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie http://relaksacja.pl/O_Instytucie/kontakt.html Pomożemy 🙂

Marek, godz. 11:24

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza