Rewolucyjna technologia NASA już w Polsce. Koniec stresu, koniec bólów głowy.

Jak to działa?

Amerykańscy naukowcy NASA dali nadzieje milionom ludzi na świecie na poprawę swojego losu, na uwolnienie się od stresu. Na bazie ich ciężkiej,  ale jakże owocnej pracy powstał  system Stone, który sporo namieszał w świecie psychoterapii. Metody wykorzystane w systemie oparte są na technologii NASA, która pomaga astronautom kontrolować emocje w czasie stresujących lotów kosmicznych. Naukowcy i astronauci przetestowali i dowiedli skuteczności działania Stone.

Dziś z tej zaawansowanej technologii kosmicznej może skorzystać każdy. Użytkownicy są zaskoczeni, że wykorzystując czujniki zakładane na palec lub ucho, łączą się z komputerem i po prostu…. grają w  gry komputerowe. Bez myszki, bez klawiatury… Gracze sterują grami używając tylko siły własnego umysłu!

Dlaczego Stone?

W czasach, gdy wielu z nas nękają problemy natury psychicznej, bardzo często zadajemy sobie pytania:

Jak odzyskać energię do życia? Jak poprawić kondycję swojej psychiki? Jak zwiększyć wydajność swojego mózgu?

Ludzki umysł jest nadzwyczaj plastyczny i dzięki prostym ćwiczeniom można zdziałać cuda. Dzięki zestawowi gier Stone można trenować swój umysł, a skutkiem tych ćwiczeń jest poprawa samopoczucia, większy apetyt nas seks, lepsza pamięć. Jednym słowem człowiekowi wracają siły i ochota do życia.

Technologia gier Stone jest niezwykle zaawansowana, ale obsługa samego urządzenia – bardzo prosta. Każda gra trenuje inne aktywności umysłu. Raz ćwiczy się relaksacji, innym razem skupienia, by znów przy następnej grze trenować kontrolę umysłu. Dla motywacji wprowadzono system punktacji oraz różne poziomy gry. Przechodząc poszczególne poziomy, użytkownicy Stone czują wyraźną poprawę w motywacji do podejmowania aktywności życiowych, czują się sprawniejsi i wydajniejsi umysłowo.

System Stone został stworzony po to, aby polepszyć jakość życia ludzi, którzy chcą się czuć zdrowsi, chcą cieszyć się życiem. Interesujące jest to, że twórcy programu systemu Stone reagują na uwagi użytkowników, stale ulepszając urządzenie.

Więcej o działaniu programu i efektach gier Stone można poczytać na stronie The Biofeedback Stone