Możesz teraz dopisać się do listy! Kliknij tu

Nowości

Relaksacja i medytacja na komórki i tablety z Androidem

Dziś została opublikowna darmowa apka z relaksacjami i medytacjami na telefony i tablety z Androidem. Aby Zobaczyć i Pobrać kliknij tutaj.

Apka zawiera całą bibliotekę pomocy: trening relaksacyjny oczu i inne relaksacje, wizualizacje, medytacje oraz muzykę relaksacyjną i na skupienie.

Jest to bardzo poręczna pomoc na opanowanie stresu w tych dziwnych czasach. Zapraszamy do sprawdzenia i przekazania znajomym.

Wersja na iPhony i iPady wydana kilka tygodni temu utrzymuje się na czele najczęściej pobieranych apek medytacyjnych w Applestore. Dostępna jest tutaj.


Komentarz

Myślę że dobrze iż apka jest darmowa ale czy po jakimś czasie nie okaże się coś do zapłaty. Napewno skorzystam i podeślę znajomym o ile będą zainteresowani.

Elżbieta, godz. 18:16

Twój komentarzNajpopularniejsze: biofeedback; relaks; szkolenie biofeedback; biofeedback hrv; trening; stres; mp3; na stres; Stone; relaksacja; biały szum; Blue Watcher; trening Jacobsona; gry; muzyka; medytacja; biofeedback opinie; relaksacja Jacobsona; gry biofeedback; trening Schultza