Pomoc dla tych co osiągneli już sukces

Zdobyłeś w życiu już wiele, osiągnąłeś sukces na polu zawodowym, masz wspaniałą kochającą rodzinę, ale jednocześnie czujesz, że oddalasz się od samego siebie? Codzienne sytuacje życiowe, stres, życie w ciągłym biegu, nadmierne obowiązki sprawiają, że nasza dusza i ciało zaczynają tracić ze sobą kontakt, gubią wspólny rytm, który je spajał i harmonizował.

Aby ponownie poczuć się wspaniale we własnym ciele należy wykonać w tym celu pewną pracę i podjąć stosowne kroki. Pierwszym i najważniejszym jest dostrzeżenie i uświadomienie sobie problemu. Kolejny powinien być nastawiony na szeroko pojęte zmiany. Najistotniejszą kwestią jest osiągnięcie stanu wyciszenia, koncentracji, skupienia, a także odprężenia. Jak to zrobić?

Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi portal The Biofeedback, dzięki któremu odzyskasz utracony spokój i równowagę. Założyciele serwisu stworzyli specjalne autorskie gry, których zadaniem jest wprowadzenie użytkowników w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Taki efekt można osiągnąć, wybierając jeden z autorskich programów. Pierwszy z nich skupia się na aspekcie Głębokiego Relaksu, drugi natomiast ma zapewnić inną, równie ważną, a gdzieś utraconą właściwość naszego umysłu – Skupienie na Zawołanie. System Stone łączy ludzi na całym świecie, zrzeszając ich poprzez swój program odnowy i medytacji. Gry opierają się na pracy z samym sobą, funkcjonują więc na podobnej metodzie co ćwiczenia medytacyjne. (Zdjęcia gier)

Jak w ogóle działa nasz system nerwowy i co możemy dla niego zrobić, aby uzyskać tak niezbędną harmonię i wewnętrzną równowagę? Opiera się on na dwóch sprzężonych ze sobą układach. Pierwszy z nich – sympatyczny jest pobudzający, ma właściwości mobilizacyjne. W chwilach zagrożenia pobudza nas do ataku i obrony. Drugi z układów to układ parasympatyczny. Jego zadaniem jest wyciszenie, uspokojenie, zrelaksowanie organizmu. Ich aktywność jest widoczna we wdechu i wydechu. Angażując się w specjalnie stworzoną grę Instant Relaxation możesz kontrolować swój oddech, dzięki czemu odwracasz uwagę od bieżących problemów. Po krótkim czasie poczujesz, jak Twoje serce wraca do równowagi, uspokaja się i harmonizuje swój rytm. Inną bardziej dosłowną metodą walki ze stresem są gry. Działają one na prostym mechanizmie: gdy się stresujesz, gra staje się coraz trudniejsza, jeśli więc chcesz osiągnąć zwycięstwo, musisz zapanować nad swoimi emocjami i wyzbyć się uczucia napięcia.

Widzisz, jakie to proste? Sprawdź już teraz! Wyzwól swój umysł z wewnętrznych okowów stresu i ograniczeń.